لنوو از مدل مفهومی تبلت منعطف رونمایی کرد

لنوو در نمایشگاه Tech World 2016 از طرح مفهومی موبایل ها و تبلت های انعطاف پذیر جدیدی رونمایی کرده است که ما را نسبت به آینده صنعت این دست از دستگاهها امیدوار می کند

گذشته از تلفن همراه مچی معرفی شده از سوی لنوو، این کمپانی تبلتی مفهومی را نیز به به نمایش درآورده که می توان آن را به طور کامل تا کرد. با این حال تبلت مورد اشاره به جای آنکه به طرف داخل خم شود، به بیرون خم می شود و دو نمایشگر را به صورت همزمان در مقابل دیدگان کاربر قرار می دهد؛ یکی در جلو و دیگری در پشت.

لنوو می گوید که این تبلت منعطف در نهایت می تواند در حالت خم شده، به عنوان یک فبلت عمل کند و در حالت معمولی، امکان استفاده از آن همانند یک تبلت معمولی ۱۰ اینچی نیز وجود دارد.

پیتر هورتنسیوس، مدیر ارشد بخش فناوری کمپانی مورد اشاره در صحبت خود درباره این تبلت می گوید که دستگاه مورد اشاره و تکنولوژی به کار رفته در نمایشگر آن، هنوز برای تبدیل به شدن به یک محصول نهایی رسیدن به دست عموم آماده نیست. بنابر سخنان وی، می توان نتیجه گرفت که در آینده نزدیک چنین دستگاهی به بازار عرضه نخواهد شد و لنوو صرفاً قصد داشته تا ایده ها و چشم اندازهای خود را با مخاطبان به اشتراک بگذارد.
دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *