فصل پنجم سریال فرار از زندان پاییز امسال پخش خواهد شد

سریال فرار از زندان بدون هیچ شک و تردیدی یکی از بهترین سریال‌های تاریخ تلویزیونی است.چرا که همیشه جایگاهی بین پربیننده‌ترین سریال ها برای خود داشته و می‌دانم شما هم که دارید هم‌اکنون این مقاله را مطالعه می‌کنید از فرارهای مایکل و دوستانش خاطرات زیادی به همراه دارید.

از آن زمان که در فصل اول چندین و چندبار فکر می‌کردیم دیگر وقت اعدام لینکلن فرا رسیده و دیگر مایکل فرصت فرار و نجات برادرش از زندان فاکس ریور را از دست داده و باز می‌دیدیم که یک اتفاقی می‌افتد و همچنان لینکلن زنده است و داستان همچنان ادامه دارد. فصل دوم که شاهد طلوع چندین شخصیت جدید بودیم و مراحل تکمیلی فرار از زندان را مشاهده می‌کردیم، اما باز هم این پایان کار نبود و بر اثر یک سری اتفاقات مایکل دوباره به زندان افتاد اما این دفعه فاکس رویور نه! بلکه زندان سونا که می‌توان گفت به نوعی جهنمی بر روی زمین بود و جان سالم از آن به در بردن کار هرکسی نبود ولی بازهم مایکل از آنجا با موفقیت فرار کرد اما باز هم این پایان کار نبود و در فصل چهارم با پیداکردن عوامل توطئه گران پرونده لینکلن و مایکل آنها آزاد شدند، ولی متاسفانه مایکل در اثر یک سری از اتفاقات در این فصل کشته شد، اما باز هم این پایان کار نخواهد بود و ما باید منتظر فصل پنجم سریال فرار از زندان باشیم. حال اولین تریلر این فصل سریال پرآوازه فرار از زندان یا Prison Break منتشر شده و کلی نکات جالب و البته عجیب و غریب این وسط برای ما قرار داده است

فصل پنجم سریال  Prison Break یا فرار از زندان در پاییز امسال توسط شبکه تلویزیونی Fox پخش خواهد شد و دوباره لحظات هیجان انگیز و جالبی را برای ما رقم خواهد زد.

تعداد زیادی از شخصیت های حاضر در سریال فرار از زندان برای فصل پنجم نیز تایید شده‌اند، از جمله، مایکل اسکافیلد، لینکلن باروز، تئودور”تی‌بگ”بگول، بنجامین فرانکلین، سارا تان کردی و البته فرناندو سوکره دوست داشتنی که اما در تریلر اثری از او دیده نشد. به هر حال جای یک شخصیت در این فصل سریال خالی است و آن‌هم کسی نیست جزء الکساندر ماهون که به احتمال زیاد در فصل پنجم سریال  Prison Break  ما اثری از او نخواهیم دید. حال باید صبر کنیم تا پاییز و ببینیم که آیا شاهد یک فرار از زندان مهیج و غیرقابل پیش‌بینی دیگر خواهیم بود یا خیر. البته شعار آخر سریال یعنی، «برای خانواده، برای عشق، برای عدالت، برای آزادی» می‌تواند نوید یک فرار از زندان خوب دیگر و حتی شاید بهتر از فصل‌های قبل  را بدهد.
9 thoughts on “فصل پنجم سریال فرار از زندان پاییز امسال پخش خواهد شد

 1. Abdul Majid Khalily

  سلام عرض خدمت شما میشه کمی برآیم معلوم بدهید
  در باره سریال فرار از زندان فصل پنجم
  کی به انترنت بخش خواهد شد
  آیا کدام سایت دارد که از آن طریق تماشا کنیم با
  احترام عبدالمجید خلیلی

  پاسخ
  1. پروانه سلمانی

   ۱۵ ام فروردین تو آمریکا پخش میشه و فعلا برنامه پخش در ایران نداره. ممکنه بعد از تموم شدن فصل تو شبکه نمایش خانگی منتشر بشه

   پاسخ

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *