بازی رزیدنت اویل 7 در E3 2016 معرفی خواهد شد

بازی رزیدنت اویل ۷ در E3 2016 معرفی خواهد شد

طبق جدیدترین اظهارات تحلیلگر ژاپنی، آقای «سرکان تُتو» (Serkan Toto)، بازی رزدینت اویل ۷ در دست ساخت بوده و ماه آینده در نمایشگاه E3 2016 رونمایی خواهد شد. آقای  تُتو که این خبر را امروز از طریق شبکه توییتر منتشر کرد، بیان داشت که بازی به ریشه‌های ترسناک سری بازگشته و شرکت کپکام آقای «جوردن آمارو» (Jordan Amaro) را به عنوان طراح بازی استخدام کرده است. وی به ساخت سری بازی‌های بزرگ ناآشنا نبوده و از جدیدترین کارهای وی می‌توان به بازی Metal Gear Solid V: The Phantom Pain اشاره کرد. در ادامه توییت آقای تُتو را بررسی خواهیم کرد:

آن‌ها [کونامی] آن [Resident Evil 7] را در E3 نمایش می‌دهند. تیم RE7 جوردن آمارو را استخدام کرده، یک طراح که قبلا روی عناوین MGS V و P. T. در کونامی فعالیت می‌کرده است.

— Dr. Serkan Toto (@serkantoto) May 17, 2016

البته وجود بازی رزیدنت اویل ۷ چندان هم غافل گیر کننده نبود، چرا که در اکتبر سال گذشته تهیه کننده بازی آقای «ماساچیکا کواتا» (Masachika Kawata) به طرفداران گفت جهت دریافت خبر در رابطه با بازی در ارتباط باشند:

ما در حال حاضر در شرایطی نیستیم که بخواهیم در رابطه با آن صحبت کنیم.

وی ادامه داد:

اما لطفا در ارتباط باشید.

شایان ذکر است ششمین نسخه از این سری محبوب با واکنش منفی و ناامیدکننده از طرف منتقدین و طرفداران مواجهه شد و با وجود اینکه شرکت کپکام ۵ میلیون نسخه از بازی رزیدنت اویل ۶ را به بازار منتشر کرد، طبق گفته شرکت وجود چالش‌های فراوان و همکاری سازمانی نامناسب سبب شد عملکرد این عنوان از دیدگاه فروش از سطح انتظارات شرکت پایین‌تر باشد.

تعداد زیادی از طرفداران نیز معتقد بودند بازی از ریشه ترسناک خود فاصله گرفته و تبدیل به یک بازی اکشن شده است؛ آقای کواتا نیز در مصاحبه خود در سال ۲۰۱۵ با این عقاید موافقت کرد

از آنجایی که عناوین فرعی در سری زیاد شده‌اند، می‌توانم ببینم چرا این سری در چنین روشی درک شده است.

وی افزود:

و البته معتقدم که ما بایستی عناوینی را طراحی کنیم که ترس را با خود بیاورند. من به این موضوع فکر می‌کنم و خود را برای آن آماده می‌کنم.

شایان ذکر است شرکت کپکام همچنان برنامه‌های خود برای E3 امسال را رونمایی نکرده است. در نمایشگاه سال‌های گذشته کپکام همیشه غرفه داشته اما هیچگاه برنامه و کنفرانس مخصوص به خود را برگزار نکرده بود.

چند وقت پیش نیز کپکام اعلام کرده سه عنوان بزرگ رونمایی نشده را تا آوریل ۲۰۱۷ منتشر خواهد کرد. از یکی از این سه عنوان انتظار فروش ۴ میلیون نسخه‌ای می‌رود که نشان می‌دهد این عنوان بایستی متعلق به یکی از فرنچایزهای معروف شرکت باشد.

لازم به ذکر است جدیدترین نسخه فرعی Resident Evil با نام Umbrella Corps شناخته شده و ماه آینده برای پلتفرم‌های رایانه‌های شخصی و پلی‌استیشن ۴ منتشر خواهد شد. عناوین Resident Evil 5 و Resident Evil 6 نیز در سال جاری برای کنسول‌های نسل هشتمی اکس‌باکس وان و پلی‌استیشن ۴ منتشر خواهند شد.
دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *