مارول فیلمی مستقل بر اساس شخصیت بیوه سیاه می‌سازد

مارول فیلمی مستقل بر اساس شخصیت بیوه سیاه می‌سازد

رئیس استودیو مارول در تازه‌ترین مصاحبه‌ی خودش اعلام کرده که علاقه‌مند است تا از شخصیت بیوه سیاه (Black Widow) فیلمی مستقل بسازد. وی با تمجید از اسکارلت جوهانسون بازیگر این نقش در چندین فیلم، اعلام کرده که قطعاً در صورت ساخت خود این بازیگر نقش بیوه سیاه یا همان عنکبوت سیاه را ایفا خواهد کرد.

بیوه سیاه یا Black Widow نام یک شخصیت ابرقهرمانانه از کتاب‌های کامیک منتشر شده توسط مارول کامیکس است. این کاراکتر توسط «استن لی» خلق شد و با همراهی «دان ریکو» و «دان هک» به تصویر کشیده شد. این شخصیت نخستین بار به‌عنوان یک جاسوس روسی به مبارزه با مرد آهنی (Iron Man) پرداخت. در ادامه به امریکا پناه آورد و مأمور جاسوسی شیلد شد و سپس به تیم انتقام جویان (Avengers) پیوست.

«اسکارلت جوهانسون» به ایفای نقش این شخصیت در فیلم‌های مرد آهنی ۲۰۰۸، انتقام جویان ۲۰۱۲، کاپیتان آمریکا:سرباز زمستان ۲۰۱۵ و در نهایت انتقام جویان: عصر اولتران ۲۰۱۵ پرداخت.

اگر شما نیز از علاقه‌مندان به این کاراکتر هستید خبر خوبی برای شما داریم. احتمالاً در آینده‌ای نزدیک یک فیلم مستقل از عنکبوت سیاه را خواهید دید. «کین فیگ» رئیس استودیو مارول در تازه‌ترین مصاحبه خودش از علاقه‌مندی مارول نسبت به ساخت فیلم مستقل عنکبوت سیاه گفته است. وی در این باره می‌گوید:

تنها حرف زدن درباره یک کاراکتر نمی‌تواند تمامی خلاقیت‌ها و عواطف آن را به نمایش بکشد. ما معتقدیم که یک عنکبوت سیاه یک شخصیت شگفت انگیز است و اسکارلت یوهانسون به‌خوبی توانسته آن را به علاقه‌مندان بشناساند. او به‌خوبی در فیلم اونجرز درخشیده است و معتقدیم که می‌تواند به‌عنوان یک شخصیت ابرقهرمان، ستاره‌ی درخشان یک فیلم مستقل باشد.

جوهانسون در گذشته نیز به‌وسیله همکارانش مورد تقدیر قرار گرفته است و با توجه به صحبت‌های اخیر رئیس استودیو مارول، به نظر می‌رسد که در سال‌های پیش رو شاهد دیدار با کاراکتر عنکبوت سیاه با بازی اسکارلت جوهانسون در فیلمی مستقل خواهیم بود.
دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *