قیمت اکسپریا ایکس پرفورمنس مشخص شد

شعبه سونی موبایل در اروپا از این هفته دریافت پیش سفارش برای موبایل اکسپریا ایکس پرفورمنس را که در واقع جدیدترین تلفن همراه پیشرفته از سوی این شرکت محسوب می گردد، آغاز نمود.

در حال حاضر امکان پیش سفارش این دستگاه در کشورهای فرانسه، ایتالیا، هلند، اسپانیا و سوئد وجود دارد و قیمت تعیین شده برای نسخه بدون قرارداد آن برابر با ۶۹۹ یورو است (که تصور می شود برابر با ۶۹۹ دلار در ایالات متحده آمریکا باشد).

اکسپریا ایکس پرفورمنس در قالب چهار رنگ مشکی، سفید، لیمویی طلایی و گلبهی ارائه می شود و آنطور که به نظر می رسد، عرضه آن قرار نیست که تا قبل از اوایل جولای (نیمه نخست تیرماه) آغاز گردد و این در حالی است که دریافت پیش سفارش برای موبایل های اکسپریا اکس و ایکس ای حدودا یک هفته ای می شود که در وب‌سایت آمازون (شعبه انگلستان) آغاز شده و طبق خبرهای رسیده عرضه اش از اواخر ماه می و اوایل ژوئن (ابتدای خرداد) کلید می خورد.

در مورد موبایل اکسپریا اکس پرفورمنس هم باید بگوییم که از بسیاری جنبه ها شبیه به مدل اکسپریا ایکس اما با توان بالاتر است. این تلفن هوشمند از جدیدترین چیپست پرچمدار کوالکام به نام اسنپدرگون ۸۲۰ بهره می برد (مدل اکسپریا ایکس یک چیپست اسنپدرگون ۶۵۰ دارد).

گفتنی است که در وب‌سایت رسمی سونی، اشاره شده هر سه این موبایل ها «به زودی» عرضه می گردند، هرچند مشخص نیست که آیا همزمان با اروپا، شهروندان آمریکایی هم می توانند آنها را خریداری نمایند یا خیر.
دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *