مایکروسافت پشتیبانی از ویندوز ۱۰ را سال‌ها ادامه خواهد داد

میزان فروش نشان دهنده‌ی آخرین نفس‌های پلتفرم ویندوز ۱۰ موبایل مایکروسافت است ولی ظاهراً ردموندی‌های ساکن واشینگتن خیال عقب کشیدن ندارند. تری مایرسون، معوان اجرایی گروه دستگاه‌ها و ویندوز مایکروسافت طی ایمیلی که برای مدیران و شرکای مختلف این شرکت ارسال کرده، روشن کرده که این کمپانی به سیستم عامل ویندوز ۱۰ موبایل متعهد است و در آینده دستگاههای تلفن‌همراه جدید نیز ارائه می‌کند.

گزیده‌ای از این ایمیل را بخوانید:

«من نگرانی شما در مورد تعهد مایکروسافت در زمینه موبایل را درک می‌کنم. رک و پوست کنده بگویم، ما نسبت به ارائه ویندوز ۱۰ در دستگاه‌های موبایل با نمایشگر کوچک و پردازنده‌های ARM متعهدیم.

ما در حال حاضر مشغول توسعه نسل بعدی محصولاتمان هستیم و قصد داریم تعهد خود نسبت به پلتفرم ویندوز ۱۰ موبایل را مجدداً اعلام کنیم. ما به ارزش محصولاتمان برای مشتریان واقفیم و هدف ما پشتیبانی از ویندوز ۱۰ موبایل طی سال‌های آینده است.

ما نقشه راهی برای پشتیبانی طولانی مدت از دستگاه‌هایمان توسط مایکروسافت و دیگر شرکا داریم و خط بزرگی از محصولاتمان را در آینده به فروش خواهیم رساند.»

مدت‌هاست شایعه شده که مایکروسافت روی دستگاه به نام سرفیس فون (Surface Phone) مشغول به کار است. در واقع در گذشته مایکروسافت اشارات مختلفی به برند جدیدی تحت این عنوان کرده و حتی یکی از مدیران آن، این محصول را «دستاورد بزرگ» نامیده است.

 
دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *