ردیابی گوشی اپل با چهار نرم افزار جاسوسی کاربردی

هر ساله شاهد ورود تعداد زیادی از گوشی های موبایل با نسخه های جدیدتر به بازار هستیم. با توجه به آخرین فناوری ها، اکثر برند های گوشی می توانند محصولاتشان را در آخرین نسخه به بازار ارائه کنند. اما هنگامی که از این نوع گوشی ها استفاده می کنیم، همواره گوشی اپل یا اندروید ما در خطر ردیابی و دزدیده شدن قرار دارد. البته پیش از این مقاله در مورد پیدا کردن آیفون سرقتی و اقدامات لازم پس از دزدیده شدن آیفون را در اختیار شما قرار داده ایم.

نرم افزارهای جاسوسی دقیق، قدرتمند و سریع هستند و می توان از آن ها برای هک کردن اطلاعات گوشی، بدون اجازه صاحب گوشی استفاده کرد. اما بیشتر این نرم افزارها معمولا برای ردیابی گوشی های آیفون اپل به کار می روند.

نرم افزار ردیابی، نرم افزاری است که وارد گوشی اپل شما شده، و تمامی اطلاعات ارزشمند شما و مصرف داده های اینترنت را بدون اطلاع سرور به سرقت می برد.

نرم افزارهای جاسوسی برای آیفون را می توان به دو دسته نرم افزارهای مخرب و بد افزار تقسیم کرد. این نرم افزار به شما کمک می کند که وارد گوشی خود، یا دیگر دستگاه ها شده، تا بدون اطلاع صاحب گوشی، اطلاعاتی را به دست بیاورید و یا اختلالی در آن اطلاعات ایجاد کنید.

در عصر مدرن، هر کسی ممکن است که بخواهد گوشی شما را هک کند تا اطلاعات شما را به دست آورده و هویت شما را بدزدد. اما ردیابی و هک کردن گوشی اپل بسیار دشوار است. اپلیکیشن های جاسوسی موبایلی برای آیفون، بیشتر برای محافظت از اطلاعات شما در برابر دیگر افراد استفاده می شوند.

نرم افزار جاسوسی برای ردیابی گوشی اپل

نرم افزار جاسوسی

با توجه به دست یابی های عظیم در زمینه تکنولوژی، گوشی موبایل نیاز تمامی افراد است. اما این تکنولوژی می تواند برای گوشی های شما، مخصوصا برای گوشی های آیفون ضررهایی نیز داشته باشد.

نرم افزارهای زیادی برای ردیابی گوشی در بازار مجود هستند که به شما این اجازه را می دهند که تمامی فعالیت هایی که در گوشی هدف انجام می شود را بتوانید در گوشی خود ببینید. برای مثال نرم افزار ردیابی و نظارت بر فرزندان SFP یکی از بهترین نرم افزارها برای ردیابی گوشی است. ویژگی اصلی این نرم افزار این است که می توان آن را در پیش زمینه گوشی اجرا کرد، بدون این که کاربر متوجه فعالیت نرم افزار در گوشی خود شود. از کارایی های این نرم افزار می توان به هک تلگرام نیز اشاره کرد.

انواع مختلف نرم افزار جاسوسی و ردیابی آیفون را می توان در شرایط متفاوت به کار برد، اما تمامی این برنامه ها به یک صورت کار می کنند. در ابتدا باید نرم افزار جاسوسی را بر روی گوشی اپل هدف نصب کنید. پس از آن می توانید رمز مجوز را وارد کرده، و پس از نصب برنامه به راحتی به تمامی اطلاعات در گوشی هدف دسترسی پیدا خواهید کرد.

پیشتر نحوه ردیابی و حذف برنامه های جاسوسی از روی گوشی را به شما آموزش دادیم، اما در این مقاله به معرفی چهار مورد از بهترین برنامه های جاسوسی خارجی خواهیم پرداخت و آن ها را بررسی خواهیم کرد.

Spybubble برای ردیابی گوشی اپل

Spybubble برای ردیابی گوشی اپل

Spybubble یکی از بهترین نرم افزارهای جاسوسی برای آیفون در جهان است. با این برنامه می توانید پیام ها، پیام های متنی، تماس ها و بسیاری از موارد دیگر را بررسی کنید. علاوه بر این ها، این برنامه می تواند به شما دسترسی به اپلیکیشن های رسانه های اجتماعی مثل فیسبوک، اینستاگرام و غیره را نیز بدهد.

Flexispy

Flexispy

Flexispy هم یکی دیگر از ابزارهای ارزشمند جاسوسی است که در لیست بهترین برنامه های جاسوسی ۲۰۱۹ قرار دارد. از این نوع اپلیکیشن ها همچنین می توان برای بررسی فعالیت های گوشی تلفن کودکان و همچنین فعالیت های کارمندان در هر سازمانی استفاده کرد.

با این برنامه نه تنها می توان تاریخچه مرورگر اینترنت را بررسی و جستجو کرد، بلکه می توان از آن برای بررسی دیگر انواع اطلاعات آنلاین نیز بهره برد.

Mobistealth برای ردیابی گوشی اپل

Mobistealth برای ردیابی گوشی اپل

از ویژگی های اصلی این اپلیکیشن ردیابی، می توان به فرآیند نصب آسان آن اشاره کرد. این نرم افزار همچنین از ویژگی های اپلیکیشن هایی مثل Flexispy و Spybubble که پیشتر معرفی کردیم نیز بهره مند است. این برنامه همچنین به شما کمک می کند که بتوانید اطلاعات را هک کنید و یا هر چیزی را ضبط کرده و تمام فایل های ضبط شده را به گوشی موبایل یا لپ تاپ خودتان منتقل کنید. اما معروف بودن این برنامه بیشتر به این دلیل است که ویژگی هایش را به صورت رایگان آپدیت می کند.

Mobile Spy

Mobile Spy

Mobile Spy به طور مخصوص برای والدین طراحی شده است و به آن ها اجازه می دهد تمام فعالیت های گوشی موبایل فرزندانشان را تحت نظر داشته باشند. از این برنامه همچنین می توان در سازمان ها بهره گرفت و به این وسیله فعالیت های کارمندان را بررسی کرد.

این برنامه مخصوصا برای ردیابی موقعیت مکانی دستگاه نیز کاربرد دارد. علاوه بر این، ویژگی اصلی این برنامه که آن را از دیگر برنامه ها متمایز می کند، این است که دسترسی به فعالیت های ایمیلی هدف نیز برای شما ممکن می شود.

سخن آخر

با تمام این ها، سوال اصلی این است که چطور می توان از هر نوعی از ابزار جاسوسی استفاده کرد؟

اول از همه باید اپلیکیشن را روی گوشی هدف نصب کنیم. پس از آن می توانیم هر نوع اطلاعاتی که می خواهیم را به دست بیاوریم. برای مثال بیشتر برنامه های جاسوسی، به ما امکان مشاهده تاریخچه تماس ها، پیام های متنی، چت های واتس اپ، چت های فیسبوک، ایمیل ها، و همچنین تصاویر و ویدیوهایی که بر روی گوشی هدف ذخیره است را ارائه می دهند.

علاوه بر این، کافی است تنها یک بار این برنامه را بر روی گوشی هدف نصب کنید، تا بتوانید هر نوع اطلاعات آنلاینی را نیز به دست آورید. باید توجه داشته باشید که در هنگام خرید و استفاده از هر یک از این برنامه ها، باید مطمئن باشید که این برنامه با گوشی یا کامپیوتر شما و همچنین گوشی هدف کاملا سازگار است، و می تواند عملکرد خوبی داشته باشد.

نوشته ردیابی گوشی اپل با چهار نرم افزار جاسوسی کاربردی

منبع
دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *