پیوستن سه بازیگر جدید به فیلم اقتباسی A Boy Called Christmas

سه بازیگر جدید شامل کریستن ویگ (Kristen Wiig)،‌ سالی هاوکینز (Sally Hawkins) و مگی اسمیت (Maggie Smith) به فیلم اقتباسی A Boy Called Christmas «پسری به نام کریسمس» محصول نتفلیکس از روی کتابی کودکانه نوشته‌ی مت هیگ (Matt Haig)‌ پیوستند. در ادامه خبر با روژان همراه باشید.

جیم برودبنت (Jim Broadbent)، زویی کولتی (Zoe Colletti)، توبی جونز (Toby Jones)، میخیل هایسمان (Michiel Huisman)، هنری لافول (Henry Lawfull)، رون تمته (Rune Temte) و ایندیکا واتسون (Indica Watson) قبلا به این فیلم پیوسته بودند که هم‌اکنون در حال فیلمبرداری در جمهوری چک، اسلواکی و لندن است.

این فیلم داستان پسری ساده به نام نیکولاس را روایت می‌کند که برای پیدا کردن پدرش که قصد کشف کردن دهکده‌ی افسانه‌ای الف‌هلم را دارد ماجراجویی شگفت‌انگیزی را به سمت شمال برفی آغاز می‌کند. نیکولاس که گوزنی سرسخت به نام بلیتزن و موشی وفادار همراه خودش دارد، در داستانی که اثبات می‌کند هیچ چیز غیرممکن نیست با سرنوشت خودش روبرو می‌شود.

کارگردانی فیلم A Boy Called Christmas برعهده‌ی گیل کینان (Gil Kenan) است که فیلمنامه‌ی این فیلم را با همکاری اُل پارکر (Ol Parker) نوشته است.

Hollywood Reporter

منبع

شاید مقاله های دیگر وب سایت روژان :را هم دوست داشته باشید
دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *