از سیر تا پیاز سفر به هند

یکی از کشورهای دنیا با جاذبه های تاریخی و فرهنگی بسیار کشور هند است که دارای جذابیت های خاص خود می باشد این کشور توریستی در سال های اخیر پیشرفت های زیادی داشته است. ۳۲ اثر از آثار تاریخی در میراث فرهنگی یونسکو به ثبت رسیده اند که نشان دهنده ارزشمند بودن این آثار و بناهای تاریخی است. برای سفر به هند لازم است بدانید که اختلاف زمانی کشور هند و ایران ۲ ساعت است زبان رسمی مردم این کشور هندی است و واحد پول آن نیز به روپیه محاسبه می شود هر روپیه هندی برابر با ۵۸ هزار تومان واحد پول ایران است.

سفر به هندوستان

سفر به هند:

هندوستان کش.ری با تنوع آب و هوایی بسیار است و در هر فصل از سال دارای جذابیت های متنوع است و می توانید چشم اندازهای گوناگونی از آن را مشاهده کنید. غذاهایی که در شهرهای مختلف این کشور سرو می شوند غذاهای محلی هستند که برخی از منوی رستوران دارای غذاهای متنوع و لذیذ برای ایرانیان نیز می باشد.

اما مهم ترین انگیزه و عامل برای سفرهای خارجی نحوه رفت و برگشت به کشورهای دیگر است که شامل هزینه و قیمت های سفر، نحوه دریافت ویزا و ثبت نام برای دریافت ویزا است. در هند برای اقامت هتلف های مختلف با امکانات متعدد وجود دارند هتل های لوکس که گردشگران زیادی را جذب کرده است.

راهنمای سفر به هند

اگر قصد دارید تا در سفر به هند برای محل اقامت خود هزینه های پایین تری را در نظر بگیرید ما به شما اقامت در هاستل های هند را پیشنهاد می کنیم. هزینه اقامت در هاستل ها هر شب ۱۰۰ روپیه است که با وجود امکانات محدودتر هزینه های بالایی می تواند داشته باشند.

رزرو پانسیون ها نیز می تواند قمیتی مشابه هاستل ها داشته باشد اما اگر می خواهید اتاق های اجاره ای را برای اقامت خود انتخاب کنید می توانید با شبی ۵۰۰ روپیه اجاره کنید.

سفر به مناطق گردشگری هند

برای ترددهای درون شهری نیز می توانید از قطارهای هند، اتوبوس، و تاکسی یا ریکشاها استفاده کنید که ریکشا قیمتی مناسب تر برای شما خواهد داشت.

جاذبه های گردشگری هند:

بعد از محاسبه ها و برنامه ریزی کردن برای سفر به هند سراغ به آشنایی با اماکن دیدنی هند می رسد که بسیار متنوع هستند. اولین جایی که در هند می توان  توجه هر عابری را به خود جلب کند معابد گوناگون است که گاهی دیدن رسومات نیز در معابد می تواند جذاب باشد.

هند و جاذبه ها

اما از دیگر جاذبه های توریستی و بی نظیر در هند می توان به رود گنگ، شهر دهلی، بمبئی، کوهستان های هند، کشمیر، سواحل هند و راجستان اشاره کرد.

از سیر تا پیاز سفر به هند .

منبع

شاید دیگر مطالب روژان را هم دوست داشته باشید
دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *