علت تاخیر اکران «متری شیش و نیم» چیست؟

علت تاخیر اکران «متری شیش و نیم» چیست؟

علت تاخیر اکران «متری شیش و نیم» چیست؟

سیدجمال ساداتیان تاکید کرد که فیلم «متری شیش و نیم» هیچ مشکلی از نظر ممیزی ندارد و تنها عامل تاخیر یک روزه اکران این فیلم مسایل فنی و تبلیغاتی است.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین، فیلم سینمایی «متری شیش و نیم» به کارگردانی سعید روستایی که توانست در جشنواره سی و هفتم فیلم فجر سیمرغ بلورین بهترین فیلم از نگاه تماشاگران را کسب کند، از مدت‌ها قبل به عنوان گزینه قطعی اکران نوروزی معرفی شده بود و حال قرار است این فیلم به همراه شش فیلم دیگر از روز شنبه ۲۵ اسفند روی پرده بروند. اما به نظر می‌رسد که نمایش «متری شیش و نیم» این بار هم با تاخیر همراه است.

دومین ساخته سینمایی روستایی در جشنواره فیلم فجر نیز با چند روز تاخیر نمایش خود را آغاز کرد، البته تمامی حواشی این فیلم به همین مورد خلاصه نمی‌شود، «متری شیش و نیم» از همان آغاز پروژه تولید تا به امروز با حواشی زیادی دست و پنجه نرم کرد، از تغییر تهیه‌کننده و بازیگر گرفته تا مشکلاتی با پلیس و همینطور گلایه‌های روستایی از نیروی انتظامی.

با تمام این تفاسیر اما «متری شیش و نیم» توانست به اکران عمومی برسد، به تازگی اما اخباری مبنی بر تاخیر یک روزه اکران این فیلم در رسانه‌ها به علت برخی از ممیزی‌های وارد شده به فیلم منتشر شده است.

همچنین نام فیلم «تگزاس ۲» به میان آمده است تا در صورت رفع نشدن مشکلات «متری شیش و نیم» جایگزین آن برای اکران نوروزی شود. به همین دلیل درباره شایعات منتشر شده با سیدجمال ساداتیان، تهیه‌کننده فیلم «متری شیش و نیم» هم صحبت شدیم.

ساداتیان در پاسخ به اینکه علت تاخیر یک روزه اکران «متری شیش و نیم» که توسط سازندگان اعلام شد، چیست؟ به خبرآنلاین گفت: «علت خاصی ندارد بلکه این تاخیر یک روزه ناظر بر مسایل فنی و همچنین تبلیغاتی فیلم است.»

او ادامه داد: «مجوز نمایش فیلم در نوروز ۹۸ با تاخیر صادر شد و این مسئله باعث شد تا کارهای تبلیغاتی ما و همچنین آماده‌سازی نسخه نهایی فیلم برای اکران عمومی به تعویق بیفتد.»

ساداتیان در پاسخ به اینکه شایعاتی مبنی بر اینکه ممیزی‌های تازه‌ای به فیلم «متری شیش و نیم» وارد شده است، توضیح داد: «تمامی این اخبار اشتباه است و شایعات مطرح شده در این باره را تکذیب می‌کنم. هیچ مشکلی در زمینه محتوای فیلم نداریم و تنها عاملی که باعث تاخیر اکران فیلم شده است، مسایل فنی و تبلیغاتی است

این تهیه‌کننده، تاکید کرد: «برنامه تبلیغاتی که برای فیلم مدنظر داشتیم به دلیل تاخیر در صدور مجوز آماده نشده بود و برای آماده‌سازی آن هم نیازمند زمان بودیم.»

۲۴۱۲۴۳

منبع
دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *