امکان خرید مستقیم لامبورگینی دست دوم از کارخانه!

بسیاری از افراد علاقه‌مند به خودروهای اسپرت مانند لامبورگینی توان خرید مدلهای نو را ندارند و همیشه مجبور هستند در بازارهای دست دوم به دنبال خرید باشند؛ اما به تازگی این کارخانه اعلام کرده که مدلهای دست دوم را به فروش می‌رساند.

جالب است بدانید که تمام مدلهای لامبورگینی از جمله شاسی‌بلند اوروس هم می‌توان مستقیم دست دوم از این کارخانه ایتالیایی خریداری کرد. حتی بهتر از آن ماه گذشته این برنامه جدید در تمام فروشگاه‌های خودرو در سراسر جهان تصویب شده برای سال ۲۰۱۹ اجرایی شود.

البته این خودروهای دست دوم استانداردهای خاص خود را دارند برای مثال این خودروهای سوپراسپرت می‌بایست کارکردی کمتر از ۷۰ هزار کیلومتر داشته باشند و در حالیکه شاسی‌بلند اوروس تا ۱۰۰ هزار کیلومتر را می‌تواند روی شمارشگر نشان دهد. از لحاظ سنی نیز این خودروهای اسپرت کمتر از ۷ سال باید در خیابان‌های دنیا حضور داشته باشند ولی برای مدل اوروس می‌تواند ۱۰ سال کارکرد داشته باشد.

به علاوه ۱۵۰ ویژگی متفاوت شامل طراحی‌های داخلی و بیرونی، مکانیکی، الکترونیکی، تایرها، ترمزها کنترل و بررسی می‌شوند و می‌بایست در آزمایشات و تست‌های رانندگی شرکت داده شوند. خریداران این نوع خودروهای لامبورگینی می‌توانند تا ۱۲ ماه از گارانتی و خدمات پس از فروش بهره برداری کنند و حتی تا ۲۴ ماه می‌توانند این درخواست را تمدید کنند. همچنین ۶ ماه پس از خرید می‌توانند خودروهایشان را چک کنند. مسئولان لامبورگینی معتقدند با این برنامه جدید می‌توانند مشتریان خود در سراسر جهان را افزایش دهند و سهم بیشتری از بازار را در اختیار خود قرار دهند. نظر شما درباره این برنامه جدید لامبورگینی چیست؟

امکان خرید مستقیم لامبورگینی دست دوم از کارخانه!

منبع

شاید مقاله های دیگر وب سایت روژان :را هم دوست داشته باشید
دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *