جدیدترین شرایط فروش نقدی جک اس۳ اتوماتیک کرمان موتور

در حالیکه شرکت‌های خودروساز کشورمان این روزها در حال ارائه طرح‌های فروش مختلف خود با موعد تحویل متنوع هستند، کرمان موتور نیز از این موضوع عقب نمانده و طبق روال ۳ ماهه گذشته که یکی از فعال‌ترین شرکت‌های خودروساز کشورمان بوده از شرایط فروش جک اس۳ اتوماتیک خبر داد.

به گزارش چرخان، شرکت خودروسازی کرمان موتور که از زیرمجموعه‌های گروه خودروسازی کرمان محسوب می‌شود، طبق روال چند ماهه گذشته که از معدود شرکت‌های فعال در زمینه فروش فوری و نقد و اقساط خودرو به شمار می‌رفت، در اطلاعیه‌ای از جدیدترین شرایط فروش نقدی جک اس۳ اتوماتیک خبر داد که مشتریان می‌توانند با مراجعه به نمایندگی‌های این شرکت در سرتاسر کشور اقدام به ثبت سفارش کرده و با موعد تحویل یکماهه این خودرو را تحویل بگیرند.

از جمله موارد قابل توجه در این شرایط فروش قیمت قطعی است که کرمان موتور برای محصول خود در نظر گرفته و با توجه به وضعیت قیمتی خودروهای خارجی در بازار به نظر می‌رسد که جذابیت خوبی را برای مشتریان ایجاد نموده است. البته این شرکت در اطلاعیه خود مدل تحویلی خودرو را ۹۷ اعلام کرده است که با توجه به زمان تحویل خودرو که در سال ۹۸ خواهد بود، این موضوع از جذابیت‌های این شرایط فروش کاسته است.

قیمت در نظر گرفته شده برای این خودرو ۱۶۱ میلیون تومان بوده که به صورت یک مرحله‌ای و نقدی دریافت می‌گردد و مشتری از جریمه تاخیر یک درصد ماهانه برخوردار می‌شود. همچنین کلیه هزینه‌های قانونی فروش خودرو اعم از هزینه‌های شماره گذاری و سایر هزینه‌ها طبق تعرفه‌های سال ۹۷ محاسبه شده و طبیعتا با افزایش هزینه‌ها، مشتری ملزم به پرداخت آن خواهد بود.

جک S3با توجه به محدودیت در نظر گرفته شده برای فروش جک اس۳ اتوماتیک اولویت با افرادی خواهد بود که هر چه سریعتر پرداخت خود را انجام داده و سفارش را تکمیل نمایند.

جدیدترین شرایط فروش نقدی جک اس۳ اتوماتیک کرمان موتور

منبع

شاید مقاله های دیگر وب سایت روژان :را هم دوست داشته باشید
دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *