قبرستان مجلل مانیل که بعنوان بورلی هیلز مردگان شناخته می‌شود

قبرستان مجلل مانیل که بعنوان بورلی هیلز مردگان شناخته می‌شود

مرگ پایان دادن به زندگی لوکس و مجلل برخی ساکنان ثروتمند چینی مانیل نیست. آن‌ها به همراه عزیزانشان در یک قبرستان مجلل که گورستان چینی مانیل نام دارد، دفن می‌شوند. در واقع بخشی از قبرستان مانیل به ثروتمندانی تعلق دارد که در گورهای به شکل عمارت‌های بزرگ دفن می‌شوند.

این آرامگاه عظیم در کنار خیابان دو طرفه‌ای واقع شده است و هنرهای معماری که در آن به کار رفته را برخی مردم حتی در خواب نیز نخواهند دید. آرامگاه این مردگان ثروتمند مانند خانه‌های مجلل به آشپزخانه‌ها و اتاق‌ها و دیگر امکانات مجهز است. در برخی از این عمارت‌ها ساکنین تمام وقت نیز که از اقوام موات هستند، زندگی می‌کنند.

این قبرستان زمانی ایجاد شد که اسپانیایی‌ها از دفن مردگان چینی در قبرستان‌های کاتولیک جلوگیری کرده و آن‌ها مجبور شدند محل مخصوص خود را برای دفن مرده‌ها ایجاد کنند.

قبرستان مجلل مانیل که بعنوان بورلی هیلز مردگان شناخته می‌شود قبرستان مجلل مانیل که بعنوان بورلی هیلز مردگان شناخته می‌شود قبرستان مجلل مانیل که بعنوان بورلی هیلز مردگان شناخته می‌شود قبرستان مجلل مانیل که بعنوان بورلی هیلز مردگان شناخته می‌شود قبرستان مجلل مانیل که بعنوان بورلی هیلز مردگان شناخته می‌شود
دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *