بازیگر فیلم فرهادی در سریال کارگردان «لالالند»

بازیگر فیلم فرهادی در سریال کارگردان «لالالند»

طاهر رحیم که پیش از این در فیلم «گذشته» اصغر فرهادی بازی کرده بود، قرار است در مینی سریال جدید شبکه نتفلیکس جلوی دوربین رود.

بانی فیلم: طاهر رحیم که پیش از این در فیلم «گذشته» اصغر فرهادی بازی کرده بود، قرار است در مینی سریال جدید شبکه نتفلیکس جلوی دوربین رود.

به نقل از ورایتی، طاهر رحیم بازیگر فرانسوی فیلم های «پیغامبر» (A Prophet)، «طلای سیاه» (Black Gold) و «عقاب» (The Eagle) قرار است در مینی سریال جدید نتفلیکس نقش اصلی را بازی کند.

این مینی سریال هشت اپیزودی که «ادی» (The Eddy) نام دارد را دیمین شزل، فیلم‌نامه‌نویس، تهیه‌کننده و کارگردان فرانسوی-آمریکایی برنده اسکار برای فیلم «لالالند» می سازد.

این خبر را طاهر رحیم در برلین اعلام کرد. او امسال با فیلم «محبت غریبه‌ها» (The Kindness of Strangers) به کارگردانی لونه شرفیگ فیلمساز دانمارکی که پنجشنبه شب هفته گذشته شصت و نهمین جشنواره فیلم برلین را افتتاح کرد، در این رویداد شرکت دارد.

مینی سریال «ادی» را که یک موزیکال فرانسوی است، جک ثورن نوشته است. قصه این سریال در یک کلوب می گذرد که بند موسیقی محلی ای در آن فعال است. گروهی که خود ار مواجه با نابسامانیهای شهر پاریس می بیند.
دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *