قیمت جدید سیتروئن C3 توسط سایپا اعلام شد

سیتروئن C3 از جمله خودروهایی است که در بدترین زمان ممکن وارد صنعت خودروسازی کشورمان شد و در بدترین زمان ممکن تولید آن شروع شد و شاید در بدترین زمان ممکن وارد بازار شد که همگی آنها نشان دهنده بدشانسی این خودروی خوش سیما در بازار خودروی کشورمان است که حالا پس از نوسانات مختلف قیمتی در کارخانه به قیمت جدید خود رسیده است که به تازگی توسط سایپا اعلام شده و شامل تغییرات قابل توجهی بوده است.

به گزارش چرخان، گروه خودروسازی سایپا در اطلاعیه‌ای از جدیدترین قیمت سیتروئن C3 خبر داد که پس از اعتراضات مشتریان در دی ماه سال جاری بوده و سری مشتریان این خودرو نیز از اعتراضات خودروهای پرتیراژ بهره مند شده و علیرغم اینکه بسیاری از آنها اقدام به واریز مابه التفاوت کرده بود حالا با قیمت‌های جدید روبرو شده و بایستی با قیمت‌های جدید اقدام به تکمیل وجه نمایند.

سیتروئن C3طبق اعلام گروه خودروسازی سایپا قیمت رسمی این خودرو ۲۰۱ میلیون و ۸۲۶ هزار تومان اعلام شده و تخفیف قابل توجهی ۳۱ میلیون تومانی برای مشتریان در نظر گرفته شده است. حدود ۴ میلیون و ۶۰۰ هزار تومان به پرداختی مشتریان سود پرداخت خواهد شد و حدود ۲ میلیون و ۴۰۰ هزار تومان نیز جریمه تاخیر در تحویل این خودروهاست که به حساب مشتریان درج شده و نهایا پرداختی مشتریان را به ۱۰۳ میلیون و ۷۳۶ هزار تومان کاهش یافت که کاهش قابل توجهی بوده و طبیعتا با توجه به قیمت سیتروئن C3 در بازار می‌توان سود بسیار بالایی را برای مشتریان متصور شد.

گفتنی است که قبل از این سایپا سیتروئن قیمت ۲۴۰ میلیون تومانی را برای این خودرو در نظر گرفته بود که پرداختی مشتریان را برای تکمیل وجه بالا برده و اعتراضات زیادی را در پی داشت. این شرکت طبق دستور سازمان حمایت اقدام به کاهش قیمت نموده و تخفیف ۳۰ میلیون تومانی نیز از جمله دستورات وزارت صنعت به این شرکت بوده است.

قیمت جدید سیتروئن C3 توسط سایپا اعلام شد

منبع

شاید مقاله های دیگر وب سایت روژان :را هم دوست داشته باشید
دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *