"کافه داونتیسم" به دریاچه خلیج‌فارس منتقل می‌شود

کافه داونتیسم، کافه‌ای که به سبب حضور و فعالیت کودکان سندرم داون و اختلال اوتیسم در آن با استقبال مردم و هنرمندان مواجه شده بود، از هفته جاری به دریاچه خلیج فارس منتقل می‌شود.

بر این اساس مراسم افتتاحیه محل جدید کافه داونتیسم با حضور هنرمندان، ورزشکاران و عموم مردم روز پنج شنبه یازدهم بهمن ماه ساعت ۱۶ در دریاچه خلیج فارس، استیج شرقی، رو به روی چرخ فلک، مغازه شماره ۳ برگزار خواهد شد.

گفتنی است این کافه که با حضور کودکان اختلال اتیسم و سندرم داون اداره می‌شود، چندی پیش به دلیل عدم حمایت‌ها تا آستانه تعطیلی پیش رفت اما بار دیگر با حمایت‌های مردمی به فعالیت خود ادامه داد و به محل جدیدی برای میزبانی از مشتریان کافه داونتیسم منتقل می‌شود.

آیلین آگاهی، مدیر کافه داونتیسم پیش از این اعلام کرده بود: متأسفانه عدم حمایت نهادهای مختلف و افزایش هزینه‌ها، ادامه کار این کودکان در کافه داونتیسم را با مشکل مواجه کرده است که امیدواریم این موضوع نیز با کمک خیرین و جذب مشارکت‌های مردمی در راستای اشتغال این کودکان حل شود تا بتوانیم به فعالیت‌های خود ادامه دهیم.

بر اساس این گزارش، بحث اشتغالزایی کودکان سندرم داون و اختلال اتیسم در کنار ورود آنان به جامعه و برخورد از نزدیک با مردم از جمله اهداف راه‌اندازی این کافه بوده که با استقبال از سوی عموم جامعه رو به رو شده بود.

انتهای پیام

منبع

اخبار ورزشی را در روژان دنبال کنید
دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *