وقتی زن بی لباس در را به روی پیک موتوری باز کرد! + عکس

وقتی زن بی لباس در را به روی پیک موتوری باز کرد! + عکس

یک پیک موتوری که سفارش زنی را برای نامزدش برده بود با دیدن زن بی لباس در خانه مرد به نامزد او لو داد که مورد خیانت واقع شده است.

مشتری یک فست فود زنجیره‌ای به پیک موتوری آن برای متوجه کردن او در مورد خیانت نامزدش مدیون است.

کایلا اسپیر ۲۳ ساله قصد داشت نامزدش را که در شهری دیگر زندگی می‌کرد با فرستادن ساندویچی به خانه او که در حال درس خواندن برای امتحاناتش بود غافلگیر کند. وقتی پیک موتوری جلوی در خانه نامزد کایلا رسید، متوجه موضوعی غیرعادی شد. در خانه مرد یک زن که لباسی به تن نداشت در را باز کرد. ولی پیک حدس می‌زد زنی که سفارش را از شهری با فاصله ۳ساعت از آنجا داده دوست دختر این مرد باشد.

کایلا که به عنوان مربی ورزش در شهر وست برلینگتون در آیوا زندگی می‌کند ماجرا را در حساب کاربری توئیترش با همه در میان گذاشت. او می‌گوید که بعد از فرستادن غذا به نامزدش به او پیامکی فرستاد و نوشت غذا در راه است. ولی نامزدش جواب نداد و کایلا فکر کرد که او خواب است. او بعدا پیامی از نامزدش دریافت کرد که برای غذا از او تشکر می‌کرد.

مطالب پیشنهادی: 

سلفی کثیف ارتباط غیراخلاقی زن شوهردار با پسر ۱۵ ساله همسایه را لو داد+ تصاویر

شوهرم نیمه شب از خانه دخترخاله شوهردارم بیرون آمد!

رخساره مرا به خانه فساد برد حالا به شوهرم چه بگویم!

این دختر جوان با حیوانات وحشی رابطه جنسی داشت! + تصاویر

دختر مست لوله اگزوز را وارد ناحیه تناسلی اش کرد! +تصاویر

کمی بعد پیک موتوری فست فود با او تماس گرفت و از او پرسید که آیا سفارش برای دوست پسرش بوده است. وقتی کایلا جواب مثبت داد پیک گفت: ببین، ما معمولا این کار را نمی‌کنیم.، ولی به نظر من باید این را بدانید. وقتی جلوی در خانه نامزد شما رسیدم او با حداقل لباس بود و زنی بدون لباس در خانه حضور داشت. کایلا با این اطلاعات به شدت شوکه و ناراحت شد. او که از این پیک موتوری شدیدا متشکر است می‌گوید با پرسیدن چند سوال از او مطمئن شد که مرد مورد نظر او همان نامزدش است.

فست فود زنجیره‌ای مورد نظر با خواندن توئیت‌های کایلا از او حمایت کرده و به او پیشنهاد جشن گرفتن جدایی‌اش از این مرد را در رستوران خودشان داده است.

منبع

اینو هم بخون:

نداشتن رابطه جنسی چه مشکلاتی را به همراه دارد؟
دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *