عاطفه 16 ساله به حجله مرد 31 ساله رفت / پری از من مدل خیابانی ساخت!

عاطفه ۱۶ ساله به حجله مرد ۳۱ ساله رفت / پری از من مدل خیابانی ساخت!

پری از من مدل خیابانی ساخت! : زن جوان با حضور در دادگاه خانواده از ماجرای آشنایی خود با پری و تاثیر منفی او در زندگیش سخن گفت.

به گزارش گروه حوادث رکنا، عاطفه ۲۱ ساله که از شدت خماری گاهی چشمانش بسته می شد به قاضی دادگاه خانواده گفت: همسری مهربان و دلسوز دارم که همواره از خطاهایم چشم پوشی کرده است. سیه روزی های من از روزی آغاز شد که در ۱۱ سالگی پدرم را از دست دادم. این حادثه در شرایطی رخ داد که به محبت های پدر احتیاج شدیدی داشتم، اما با این حال از این که مادرم مرا در آغوش می گرفت و در زیر سایه او زندگی می کردم خیلی خوشحال بودم.

 ولی شادی های دوران نوجوانی هم ۳ سال بیشتر طول نکشید چرا که مادر، من و ۳ خواهرم را به مادربزرگم سپرد و خودش با مرد دیگری در یکی از شهرها ازدواج کرد. آن روز ما با چشمانی اشکبار به خانه مادربزرگم نقل مکان کردیم و زندگی جدید ما آغاز شد.

مطالب پیشنهادی:

ماجرای فرار دختر مست از یک بیمارستان در مشهد چه بود؟!

دختر مست لوله اگزوز را وارد ناحیه تناسلی اش کرد! +تصاویر

رابطه زن شوهردار با مردان غریبه او را به کشتن داد/ حسن زنش را وحشیانه در خیابان کشت!

فرار عروس از حجله دامادی که مرد نبود! + عکس

الیاس دختر ۱۳ ساله را در ماشین لوکس خود حامله کرد! +عکس

۱۶ ساله بودم که مرا به اولین خواستگارم شوهر دادند. صادق اگر چه ۱۵ سال از من بزرگ تر بود، اما چهره مهربان و مودبی داشت. به همین خاطر به زندگی با او ادامه دادم چرا که صادق مرا تشویق به ادامه تحصیل می کرد و بدین ترتیب با گرفتن دیپلم در دانشگاه قبول شدم، اما به خاطر تنهایی همسرم انصراف دادم و به شهرم بازگشتم.

در همین روزها بود که با پری آشنا شدم و با یکدیگر به شغل بازاریابی لوازم آرایشی مشغول شدیم، با اصرار پری اولین سیگار را به طور تفریحی کشیدم و کم کم به سمت استعمال مواد مخدر رفتم. به خاطر شغلم و رفت و آمدهای زیاد به آرایشگاه های زنانه و همچنین جلب توجه در خیابان، به زنی بدحجاب تبدیل شده بودم. وقتی مورد اعتراض صادق قرار می گرفتم، می گفتم من با دیگران فرق دارم و هر گاه اراده کنم می توانم رفتارم را اصلاح کنم و مصرف مواد را کنار بگذارم، اما افسوس که این ها خیال باطلی بود و من هر روز بیشتر در منجلاب اعتیاد و بی بندوباری فرو می رفتم.

همه این کارها موجب سوء ظن صادق شد و اکنون قصد دارد مرا طلاق بدهد. اگر چه امروز فهمیده ام که چقدر اشتباه کرده ام، اما افسوس که دیگر خیلی دیر شده است.

منبع

اینو هم بخون:

عجیبترین رسومات عروسی در کشورهای مختلف دنیا
دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *