وقتی عکس های ناجور زن زیبایم را در گروه پسران پشمالو دیدم، خشکم زد! +تصاویر

وقتی عکس های ناجور زن زیبایم را در گروه پسران پشمالو دیدم، خشکم زد! +تصاویر

مرد متعصب همسر خود را که تصور می کرد شبیه بازیگر معروف است و عکس های ناجورش را در گروه پسران پشمالو می گذاشت، به قتل رساند. مرد ۴۴ ساله ای در آمریکا همسر خود را به دلیل مسائل ناموسی به قتل رساند.

ویلیلام جف در اعترافات خود به پلیس گفت: شبی که من دست به این جنایت زدم زمانی بود که عکس های ناجور همسرم را در گروه هایی که پسران و مردان زیادی عضو آن بودند، دیدم.

این عکس ها به قدری حال مرا بهم ریخته بود که واقعا نمی دانستم باید چیکار کنم، کاتلین همسرم، بارها به همه و در جمع خانوادگی‌مان می گفت که شبیه مرلین مونرو است و عین او جذابیات های زیادی دارد و همیشه سعی می کرد با لباس پوشیدن و رنگ موهای زیبا خودش را شبیه او جلوه دهد ، حتی این اواخر ، روی تمام وسایل های اتاق خواب مانند رو تختی ، عکس مرلین مونرو را چاپ کرده بود تا با دیدنشان خود را در موقعیت او تصور کند.

او با درست کردن گروهی در شبکه اجتماعی به نام گروه پسران پشمالو خود را در معرض دید مرد ها می گذاشت تا از او تعریف و تمجید کنند و با انتشار عکس های ناجور خود در اینستاگرام حدودا ۵۲۰۰۰ فالوور جمع کرده بود.

مطالب پیشنهادی:

انتشار عکسی بی شرمانه از ابوبکر البغدادی در حلقه زنان رقصنده + عکس

برادرم با دیدن فیلم ناجور به من تجاوز کرد! / دختر ۱۲ ساله در آشپزخانه زایمان کرد!

دختر ۱۹ ساله ۲ شب در خانه قدرت زندانی بود / من برده جنسی او شدم!

تصویر خالکوبی مستهجن دیوید بکهام در کتاب درسی کشورمان! +عکس

کوسه به بازیگر فیلم‌های مستهجن هنگام ضبط فیلم حمله کرد!+عکس

وی در ادامه گفت: زمانی که من متوجه شدم در گاراژ ماشین تمام راننده ها و خدمه با یک گوشی عکس های او را می بینند، انگار که خون جلوی چشمانم را گرفته بود و واقعا نمی دانستم که کار درست چیست. من بارها به او گفته بودم که اگر دوست داری شبیه مرلین مونرو باشی در خانه باش نه بیرون از خانه، اما هیچ وقت به حرف های من توجهی نمی کرد.

ویلیام در ادامه افزود: وقتی به خانه رفتم، در حد مردن کاتلین را مورد ضرب و شتم قرار دادم و خواستم او را بکشم که فهمیدم این طور راحت مردن حق او نیست و باید طوری زجرکش شود تا من از این که او را آن قدر راحت کشتم عذاب وجدان نداشته باشم ، به همین خاطر تعدادی سیگار روشن کردم و به زور در دهانش گذاشتم و مجبور کردم قورتشان دهد و در یک لیوان مقداری بنزین و مشروب قاطی کردم و وادارش کردم تا آن ها را هم بخورد و وقتی صدای سوختن ریه و معده اش را شنیدم آرام شدم.

طبق گزارشات پلیس همسایه کنجکاوی که شاهد خارج کردن جنازه از خانه بود سریعا با پلیس تماس گرفت و گزارش چیزهایی که دیده بود را داد که با حرکت سریع ماموران پلیس توانستند ویلیلام را دستگیر کنند.

پلیس پس از ثبت گزارشات ویلیلام جف را به دادگاه فرستاد.

حکم او به زودی اعلام خواهد شد.

وقتی عکس های ناجور زن زیبایم را در گروه پسران پشمالو دیدم، خشکم زد! +تصاویر

وقتی عکس های ناجور زن زیبایم را در گروه پسران پشمالو دیدم، خشکم زد! +تصاویر

منبع

اینو هم بخون:

آموزش تماس تصویری گروهی در اینستاگرام
دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *