این دختران جوان با حیوانات وحشی رابطه جنسی داشت!

این دختر جوان با حیوانات وحشی رابطه جنسی داشت! + تصاویر

این دختر جوان مدت های زیادی با حیوانات وحشی رابطه جنسی داشت. او سال های غارنشین شده بود و مانند انسان های اولیه زندگی می کرد و حیوانات وحشی از او مراقبت می کردند و با او رابطه جنسی داشتند.

این دختر که به دلیل گم شدن در جنگل، غارنشین شده بود با حیواناتی که با او زندگی می کردند، رابطه جنسی داشت و باعث حیرت همگان شد.

این دختر ۲۵ ساله داستان زندگی خودش را در کتابی به عنوان هیچ وقت از رفتن باز نایست منتشر کرده است و گفته است چطور به دلایل شخصی و خانوادگی و ترس از برادرش مجبور شده است به غار فرار کند؛ در جایی که انواع حیوانات درنده، مارها، عنکبوت و عقرب های سمی وجود داشته اند و او هم جزو حیوانات درنده می شود.

این دختران جوان با حیوانات وحشی رابطه جنسی داشت! + تصاویر

او می گوید که در طل این سال ها پرنده شکار می کرد و وقتی که ۷ ساله بوده، یک پسر ولگرد را در جنگل کشته است. جنگ این دو بر سر یک تکه نان بود که در سطل آشغالی وجود داشت و به همین دلیل محبور شده است پسر را بکشد.

مطالب پیشنهادی:

انتشار عکسی بی شرمانه از ابوبکر البغدادی در حلقه زنان رقصنده + عکس

دستگیری دختر بدون لباس که خیابان را به هم ریخت+عکس

رابطه زن شوهردار با مردان غریبه او را به کشتن داد/ حسن زنش را وحشیانه در خیابان کشت!

کبری در کما بود که پسر بی حیا به او تجاوز کرد! + عکس

وقتی وارد خانه شدم زنم و دوستش را در حال همجنسبازی دیدم!

این دختران جوان با حیوانات وحشی رابطه جنسی داشت! + تصاویر

او می‌گوید بطور منظم به بازار دیامنتینا می رفته تا برگ و گل هاي خشک بفروشد و برای خودش چیزهای خوشمزه اي که انسانها میخورند بخرد وی عاشق یک ببر نر است و می‌گوید تمایل به ازدواج با هیچ پسری را ندارد.

این دختر ۲۵ ساله زیبا به هیچ مردی علاقه ندارد و در سن ۲۵ سالگی وارد شهر شد و زندگی جدید را انتخاب کرد. او می گوید که یک ببر نر که از کودکی او را بزرگ کرده است رابطه جنسی داشته است.

منبع

اینو هم بخون:

دختر مست لوله اگزوز را وارد ناحیه تناسلی اش کرد! +تصاویر
دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *