اشتباهات احمقانه فیلم های تاریخی که متوحه نمی شوید!

اشتباهات احمقانه فیلم های تاریخی که متوحه نمی شوید!

فیلم بازها نگاه سرسری به فیلم ها ندارند بلکه علاوه بر موضوع به تمام جزئیات فیلم نیز دقت می کنند. به همین دلیل است که هیچ نکته ای از زیر نگاه ذره بین آن ها خارج نمی ماند و متوجه کوچک ترین اشتباهات می شوند. در ادامه با اشتباهات احمقانه فیلم های تاریخی آشنا شوید.

The Green Mile

داستان این فیلم در سال ۱۹۳۵ در ایالت لوئیزیانا اتفاق افتاده است. در این فیلم حکم های اعدام با صندلی الکتریکی اجرا می شد در حالی که در این ایالت تا سال ۱۹۴۱ صندلی الکتریکی استفاده نشده بود.

The Imitation Game

این فیلم درباره ریاضیدان انگلیسی آلن تورینگ است که بی وقفه برای شکستن کد انیگما تلاش می کرد. او این کار را با کمک گوردون ولچمن انجام داد اما در فیلم هیچ نامی از او برده نشد.

The Last Samurai

همانطور که می بینید در این فیلم که موضوع آن در سال ۱۸۷۶ اتفاق افتاده است از پرچم آمریکا با ۴۳ ستاره استفاده شده است در حالی که چرپم ۴۳ ستاره آمریکا برای اولین بار در سال ۱۸۹۱ زمانی که ایالت های داکوتای شمالی و جنوبی، مونتانا، واشنگتن و آیداهو نیز ملحق شدند ظاهر شد.

در نسخه سینمایی زنان کوچک چه کسانی بازی می کنند؟

Apollo 13

در این فیلم همه چیز درباره فضا نورد آمریکایی توماس کنت ماتینگلی طبیعی به نظر می رسد اما در واقعیت او در ماموریت Apollo 13 شرکت نکرده است.

Braveheart

در روز والاس در اسکاتلند هیچ کس دامن اسکاتلندی نپوشیده بود این سبک لباس سال ها بعد در اسکاتلند ظاهر شد. به علاوه در چنین روزی هیچکس صورت خود را رنگ نکرده بود.

Troy

این فیلم پر از اشتباه است از سکه های روی چشم های جسد (سکه هایی که در آن زمان وجود نداشت) گرفته تا چتر با میله های فلزی بالای سر پاریس وهلنا.

Titanic

جک زمانی که تلاش می کند رز را از خودکشی منصرف کند داستان خاطرات ماهیگیری در دریاچه ویسوتا را تعریف می کند در حالی که این دریاچه مصنوعی ۶ سال بعد از حادثه تایتانیک ساخته شده است.

تصویر کریستن ویگ در Wonder Woman 1984 منتشر شد

منبع
دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *