مسافر زمان از سال 4000 میلادی از واحد پول و ماشین های آینده گفت!! + عکس و ویدیو

مسافر زمان از سال ۴۰۰۰ میلادی از واحد پول و ماشین های آینده گفت!! + عکس و ویدیو

شخصی که مدعی شده مسافر زمان از سال ۴۰۰۰ میلادی است، می گوید که تنها واحد پولی در آینده، ارز مجازی رمزگذاری شده خواهد بود.

او که جان نام دارد می گوید ۱۰۰ سال سن دارد و تصویری باورنکردنی از آینده برای ما ترسیم کرده است. کانال Apex Tv در یوتیوب فیلمی از مصاحبه با این به گفته خودش، مسافر زمان منتشر کرده که در آن می گوید:

« در قرن ۴۰ میلادی پول فیزیکی حذف خواهد شد و تمام معاملات با ارز مجازی انجام می شود. البته عجله پول های کاغذی در سال ۳۲۰۰ بطور کامل از چرخه حذف خواهند شد. پول های رمزگذاری شده تنها منبع ارزی خواهد بود.»

مسافر زمان از سال 4000 میلادی از واحد پول و ماشین های آینده گفت!! + عکس و ویدیو

جان می گوید ۲۵۰۰۰ HM که ظاهرا نوعی پول رمزگذاری شده را به یک دانشمند داده تا او را به گذشته بفرستد. جان در ادامه می گوید:«با ااینکه ارز مجازی رونق داشت من علاقه زیادی به اسکناس دارم برای همین با دانشمندی توافق کردم که با ۲۵۰۰۰ HM مرا به گذشته بفرستد که در سال ۲۰۱۲ ظاهر شدم و الان ۶ سال است که اینجا هستم.»

او همچنین از ماشین های پرنده گفت که انسان ها را جا به جا می کنند و عکسی نیز بعنوان مدرک نشان داد.

مطالب پیشنهادی:

ادعای تکان دهنده مسافر زمان از سال ۶۴۹۱ میلادی !!+ عکس و ویدیو

آیا این عکس از سال ۱۹۱۷ میلادی سفر در زمان را اثبات می کند؟

مسافر زمان از دهه ۱۹۸۰ میلادی نسخه جوانتر از خود را ملاقات کرد!+ ویدیو

هشدار مسافر زمان از سال ۲۰۳۰ : فضایی ها در سال ۲۰۲۸ به زمین حمله خواهند کرد + ویدیو

مدرک تکان دهنده از سفر در زمان/ ویدیوی دروازه زمان که در زمین باز شده است! / ویدیو+ تصاویر
 

مسافر زمان از سال 4000 میلادی از واحد پول و ماشین های آینده گفت!! + عکس و ویدیو

جان در مورد واحد پول HM می گوید:«اHM واحد پولی است که در بیشتر معاملات سال ۴۰۰۰ میلادی استفاده می شود و در آینده بسیار مورد استفاده قرار خواهد گرفت. من عاشق یک دلاری هستم و همیشه یک اسکناس یک دلاری همراه خودم بعنوان طلسم دارم. هر چند من موفق به سفر در زمان شده ام ولی سفر در زمان از جایی که من آمده ام ممنوع است.»

به گفته‌ی جان، فناوری که او را به زمان ما آورده، چیزی شبیه به وای فای امروزی است که می تواند اشخاص را به دوره های مختلف ببرد.

جان می گوید:«اگر دانشمندی از فناوری سفر در زمان استفاده کنند و مقامات متوجه شوند، مجازاتش مرگ است. دلیل آن هم واضح است، فردی که به گذشته سفر کند می تواند آینده را تغییر دهد.کاری که من انجام می دهم. من به جاهای مختلف دنیا و سیارات مختلف سفر کرده ام و با چیزهایی که می دانستم ثروتمند شده ام.

 

گروه ترجمه روژان

ابنو هم بخون:

آیا ماشین زمان نازی ها تکنولوژی گریز از جاذبه داشته است؟ + تصاویر
دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *