قیمت محصولات مدیران خودرو در بازار تهران و کارخانه نیمه اول تیر 97

قیمت محصولات مدیران خودرو در بازار تهران و کارخانه نیمه اول تیر ۹۷

خودروسازان داخلی این روزها سخت مشغول حل مشکلاتی هستند که به دلیل خروج آمریکا از برجام ایجاد شده است ولی در این بین بعضی از خودروسازان هنوز نتوانسته‌اند رضایت بازار را برای افزایش اقبال به محصولاتشان جلب نمایند و با وجود فاصله قیمتی زیاد بسیاری از محصولات دیگر شرکت‌ها با بازار، محصولات مدیران خودرو اکثرا در حوالی قیمت کارخانه نوسان می‌کند. تغییرات قیمت محصولات مدیران خودرو برخلاف سایر خودروسازان به دلیل عدم همخوانی قیمت بازار و رسمی نبوده و اکثر افزایش قیمت‌های ایجاد شده در بازار به دلیل افزایش قیمت خود شرکت بوده که در مورد محصولات قدیمی مدیران خودرو به شدت صادق است.

مطلب پیشنهادی: کارمانیا جدیدترین قیمت BYD S6 را اعلام کرد

قیمت محصولات مدیران خودرو در بازار

قیمت رسمی و شرکتی خودرو MVM 110 S / اسپورت لاکچری: ۴۱ میلیون و ۹۰۰ هزار تومان / قیمت این خودرو در بازار تهران: ۴۰ میلیون و ۶۰۰ هزار تومان / افزایش قیمت

قیمت رسمی و شرکتی خودرو MVM 315 هاچ‌بک اسپرت (Excellent): پنجاه و هفت میلیون و ۵۰۰ هزار تومان / قیمت این خودرو در بازار تهران: ۵۷ میلیون و ۹۰۰ هزار تومان / افزایش قیمت

آخرین قیمت محصولات سایپا در بازار تهران و کارخانه ۲۷ خرداد ۹۷

قیمت رسمی و شرکتی خودرو ام‌وی‌ام X22 – دنده ای: ۶۹ میلیون و ۵۰۰ هزار تومان / قیمت این خودرو در بازار تهران: ۷۰ میلیون و ۹۰۰ هزار تومان / افزایش قیمت ۵ میلیون تومانی نسبت به خردادماه.

قیمت رسمی و شرکتی خودرو ام‌وی‌ام X22 – دنده ای (اسپرت) EX: هفتاد و دو میلیون و ۸۰۰ هزار تومان / قیمت این خودرو در بازار تهران: ۷۲ میلیون و ۹۰۰ هزار تومان / افزایش قیمت ۴ میلیون تومانی نسبت به خردادماه.

قیمت رسمی و شرکتی خودرو ام‌وی‌ام X22 – اتوماتیک: ۸۰ میلیون و ۲۰۰ هزار تومان / قیمت این خودرو در بازار تهران: ۸۰ میلیون و ۳۰۰ هزار تومان/ این خودرو در بازار افزایش قیمت داشته است.

قیمت رسمی و شرکتی خودرو ام‌وی‌ام X22 – اتوماتیک (اسپرت) EX: هشتاد و سه میلیون و ۶۰۰ هزار تومان / قیمت این خودرو در بازار تهران: ۸۵ میلیون و ۵۰۰ هزار تومان / این خودرو نیز نسبت به خردادماه افزایش قیمت ۵ میلیون تومانی داشته است.

قیمت رسمی و شرکتی خودرو ام‌وی‌ام X33 S اسپرت: ۹۶ میلیون و ۲۰۰ هزار تومان / قیمت این خودرو در بازار تهران: ۹۴ میلیون و ۵۰۰ هزار تومان / این خودرو نسبت به خردادماه افزایش قیمت حدود ۳ میلیون تومانی داشته است.

قیمت رسمی و شرکتی خودرو چری آریزو ۵ (دنده‌ای): ۸۱ میلیون تومان / قیمت این خودرو در بازار تهران: ۸۱ میلیون و ۵۰۰ هزار تومان / این خودرو نیز نسبت به خرداد ماه افزایش قیمت دو میلیون تومانی داشته است.

قیمت رسمی و شرکتی خودرو چری آریزو ۵ (Turbo): صد میلیون و ۶۰۰ هزار تومان / قیمت این خودرو در بازار تهران: ۹۹ میلیون و ۸۰۰ هزار تومان / این خودرو نیز نسبت به خردادماه افزایش قیمت ۳ میلیون تومانی داشته است.

قیمت جدید محصولات پارس خودرو و رسما اعلام شد + جزئیات

قیمت رسمی و شرکتی خودرو چری تیگو ۵ آپشنال (IL): صد و ۲۲ میلیون و ۱۰۰ هزار تومان / قیمت این خودرو در بازار تهران: ۱۲۵ میلیون و ۱۰۰ هزار تومان / این خودرو نیز نسبت به خرداد ماه افزایش قیمت ۶ میلیون تومانی داشته است.

قیمت رسمی و شرکتی خودرو چری تیگو ۵ آپشنال (IE): صد و ۲۸ میلیون و ۲۰۰ هزار تومان / قیمت این خودرو در بازار تهران: ۱۳۱ میلیون و ۱۰۰ هزار تومان / این خودرو افزایش قیمت حدود ۸ میلیون تومانی نسبت به خرداد داشته است.

قیمت رسمی و شرکتی خودرو چری تیگو ۷ (Excellent): صد و ۷۲ میلیون و ۶۰۰ هزار تومان / قیمت این خودرو در بازار تهران: ۱۸۳ میلیون تومان / این خودرو نسبت به ماه گذشته افزایش قیمت حدود ۲۰ میلیون تومانی داشته است!

منبع
دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *