انتشار عکسی بی شرمانه از ابوبکر البغدادی در حلقه زنان رقصنده + عکس

انتشار عکسی بی شرمانه از ابوبکر البغدادی در حلقه زنان رقصنده + عکس

عکسی بی شرمانه از ابوبکر البغدادی در حلقه زنان رقصنده انتشار یافت  یک گروه هکری در عراق پایگاه اینترنتی نشریه نبا داعش را حمله قرار داد و تصویری وقیحانه از سرکرده این گروه تروریستی منتشر کرد. به نقل از خبرگزاری اسپوتنیک، پایگاه اینترنتی «نبا»، نشریه عرب‌زبان گروه تروریستی داعش، هدف حمله سایبری گروه «داعش گرام» عراق قرار گرفت. این گروه با هک کردن پایگاه اینترنتی نبا، تصویری ساختگی و وقیحانه از ابوبکر بغدادی، سرکرده داعش، را در صفحه اصلی این روزنامه منتشر کردند که با زنان رقصنده احاطه شده بود.

مطالب پیشنهادی:

رقص برانکو در جشن مختلط عروس تهرانی + فیلم

ترامپ با شاهزاده‌های سعودی به رقص شمشیر پرداخت!+ فیلم

وقتی فهمیدم لیلا شوهر دارد رفت و آمد را قطع کردم ولی او مدام ارتباط می خواست !

رابطه زن شوهردار با مردان غریبه او را به کشتن داد/ حسن زنش را وحشیانه در خیابان کشت!

بی حیایی فوتبالیست ایرانی با زنان غریبه همسرش را عاصی کرد!

بارداری دختر جوان در ماشین / دختر ۳۰ ساله پنهانی زایمان کرد و به دادگاه رفت!

هکر‌ها همچنین مقاله‌ای در مورد تیم داعش در جام جهانی روسیه منتشر کردند. تروریست‌ها تلاش کردند با این حمله سایبری مقابله کنند و در مورد آن هشدار دادند. اما بسیاری از خوانندگان این نشریه فرصت لازم برای خواندن این مقاله و مشاهده عکس‌های منتشر شده را داشتند.

نرم‌افزاری که داعش گرام در این پایگاه اینترنتی متعلق به تروریست‌ها نصب کرده است به هکر‌ها اجازه می‌دهد محتوای سایت را تغییر دهند و کسانی را که نشریه را دانلود می‌کنند از جمله تروریست‌های احتمالی را شناسایی کنند.

این نخستین باری نیست که داعش گرام به پایگاه‌های اینترنتی داعش حمله می‌کند. در ماه نوامبر سال ۲۰۱۷ نیز هکر‌ها تصاویر مستهجن را همراه با بیانیه تروریست‌ها منتشر کردند. اعضای داعش گرام اعلام کردند ما به حدود ۱۲۰ گروه تروریستی داعش حمله سایبری کردیم که هرکدام حدود ۱۵۰ عضو داشتند.

منبع

اینو هم بخون:

شب عروسی از یک داعشی باردار شدم! / خاطرات عروس داعشی + تصاویر
دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *