معشوقه زنم وقتی سر زده وارد خانه شدم خودش را کشت!

معشوقه زنم وقتی سر زده وارد خانه شدم خودش را کشت!

 انگشتم روی زنگ در می لرزید که در کمال ناباوری همسرم در آپارتمان را گشود. او با دیدن من دست و پایش را گم کرد و معشوقه زنم نیز از ترس به سمت پنجره فرار کرد و خودش را از طبقه چهارم پایین انداخت و …

مرد جوان در حالی که اشک می ریخت ، به کارشناس و مشاور اجتماعی کلانتری الهیه مشهد گفت: همسرم را دوست دارم و همه تلاشم را برای رفاه او به کار گرفته بودم اما نمی دانم چطور وجیهه این گونه قدم در بیراهه گذاشته است. من و همسرم زندگی خوبی داشتیم، روزی که به خواستگاری وجیهه رفتم به او قول دادم تا همه نوع امکانات رفاهی را برایش فراهم کنم. بعد از ازدواج به خودم گفتم باید برای پیشرفت زندگی ام کار و تلاشم را دو برابر کنم به همین خاطر از صبح زود تا شب به صورت دو شیفت کار می کردم تا خرج و مخارج این زندگی عاشقانه را تامین کنم.

 مدتی از ازدواج مان می گذشت و من همچنان به فکر پول و مادیات بودم تا به اصطلاح، خودم را به وجیهه ثابت کرده باشم اما نمی دانستم در ذهن همسرم چه می گذرد و چه انتظاری از من دارد؟ کار زیاد باعث شده بود که من خسته و بی حوصله شوم و هیچ توجهی به نیازهای عاطفی همسرم نداشته باشم. بر اثر غفلت من، این خلأها و کمبودها در زندگی ام تاثیر بدی گذاشت.

مطالب پیشنهادی:

سلفی کثیف ارتباط غیراخلاقی زن شوهردار با پسر ۱۵ ساله همسایه را لو داد+ تصاویر

وقتی فهمیدم لیلا شوهر دارد رفت و آمد را قطع کردم ولی او مدام ارتباط می خواست !

عکس دیده نشده از معشوقه یهودی مظفرالدین شاه

لباس های خانم آرایشگر را در خیابان درآوردند و او را سوزاندند! + تصاویر

جسد بدون لباس دختر ۱۷ ساله در اتاق خواب پدرش بود + عکس

سلفی کثیف ارتباط غیراخلاقی زن شوهردار با پسر ۱۵ ساله همسایه را لو داد+ تصاویر

هر چند وجیهه با پیشنهاد خرید لوازم خانه و لباس از من می خواست که بیشتر در کنار او باشم اما من از فرط خستگی زمانی را برای تفریح و خرید نمی گذاشتم و تنها با دادن کارت عابر بانک از همسرم می خواستم همراه مادرش به بازار برود.

کم کم متوجه رفتارها و حرکات مشکوک همسرم شدم، او مدام با گوشی تلفن همراهش مشغول بود و با بی اعتنایی به من، در شبکه های اجتماعی سیر می کرد. رفتارهای سرد وجیهه باعث ایجاد سوءظن در من شد. دیگر آرامش نداشتم و از سویی دیوانه وار همسرم را دوست داشتم تصور این که او با کسی ارتباط داشته باشد، روح و روانم را به هم ریخته بود به همین خاطر از محل کارم مرخصی گرفتم و با یکی از دوستانم به تعقیب وجیهه پرداختم. بعد از گذشت یک هفته از تعقیب همسرم فکر کردم که اشتباه کرده ام و به دوستم گفتم که دیگر با موتورسیکلتش به دنبالم نیاید اما باز هم برای آخرین بار با دوستم به تعقیبش رفتم. هر لحظه که او به مکان های متروکه اطراف مشهد نزدیک می شد اضطراب و دلشوره عجیبی در دلم به وجود می آمد تا این که او مقابل ساختمانی ایستاد و به همراه مرد غریبه ای وارد ساختمان شد.

دست و پاهایم می لرزید، با نگرانی و دو دلی زنگ آن واحد را زدم که ناگهان با همسرم روبه رو شدم. او با دیدن من رنگ از چهره اش پرید و زبانش بند آمد. در همین هنگام مرد ناشناس قصد فرار از پنجره را داشت که به پایین سقوط کرد. دوستم با اورژانس و پلیس تماس گرفت، من در حیرت و ناباوری از همسرم پرسیدم چرا؟! او با چشمانی اشکبار و صدایی لرزان گفت: من آن زندگی که تو برایم ساخته بودی را دوست نداشتم، تو تنها کار می کردی تا پول به دست بیاوری نه دل مرا! …

منبع

اینو هم بخون:

هر چیزی که باید در مورد ترنس ها بدانید! + ویدیو
دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *