کبری در کما بود که پسر بی حیا به او تجاوز کرد! + عکس

کبری در کما بود که پسر بی حیا به او تجاوز کرد! + عکس

کبری در کما بود که …: دوست زنی به اسم کبری وقتی او دچار حمله دیابت شد و به کمای قند فرورفت به دختر بیچاره تعرض جنسی کرد و باعث مرگ او شد.

کبری . ۲۰ ساله دو سال قبل از طریق اینترنت با پسری ۲۸ ساله به نام جانر آشنا شده بود. او چند روز قبل برای دیدن جانر به استانبول سفر کرد.

کبری که به دیابت حادی مبتلا بود به خانه جانر رفت و با او مشروبات الکلی مصرف کرد. کبری بر اثر این زیاده‌روی به کمای قند فرورفت. جانر او را به بیمارستان برد ولی کبری آنجا جان داد. در بیمارستان علائمی کشف شد که نشان می‌داد وقتی کبری در کما بود کسی با او وارد رابطه جنسی شده است. جانر در پی این مساله دستگیر شد و به دلیل مقصر بودنش در مرگ کبری بر اثر غفلت و کم کاری و همچنین تجاوز به او درحالیکه هشیار نبوده به ۳۲ تا ۴۳ سال زندان محکوم خواهد شد. جانر در دادگاه درمورد ماجرا گفت: اولین بار بود که همدیگر را می‌دیدیم. لب دریا نوشیدنی الکلی خوردیم. دو اتاق گرفته بودیم.

مطالب پیشنهادی:

دکتر قلابی بیمارستان که به زن باردار هم رحم نکرد به ۷ سال زندان محکوم شد! + عکس

جوان شیطان صفت به زن سرطانی هم رحم نکرد! / تجاوز به زن متاهل توسط جوان مسافرکش + عکس

دوست پسر سابق دختر جوان با ۳ نفر دیگر شب بعد از بله برون به او تجاوز کردند

شوهر دوستم بیهوشم کرد و به من تجاوز کرد/ وقتی شکایت کردم شوهرم طلاقم داد!

بی حیایی فوتبالیست ایرانی با زنان غریبه همسرش را عاصی کرد!

وقتی به اتاق کبری رفتیم به هم نزدیک شدیم. صبح وقتی بیدار شدم کبری به خر خر افتاده بود. وقتی بیدار نشد او را به بیمارستان رساندم. دکتر پرسید من که هستم و پدر و مادرش را خواست. اگر به من گفته بود که دیابت دارد نه الکل مصرف می‌کردیم نه چیز دیگر. من کاری خارج از رضایت کبری نکردم. دادگاه جانر به جلسه بعدی موکول شده است.

منبع
دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *