بازیگر زن پایان سریال بازی تاج و تخت ‌را لو داد!

بازیگر زن پایان سریال بازی تاج و تخت ‌را لو داد!

در سریال بازی تاج و تخت زمستان از راه رسیده، و طبیعتا مرگ و میرها هم آغاز خواهد شد. البته این موضوعی تازه درباره این سریال نیست و هیچ وقت، هیچ کدام از کاراکترهای ریز و درشت آن هرگز از خطر مرگ دور نبوده اند. با این حال بنابر اخبار موثقی که از سوی یکی از بازیگران در مورد پایان سریال بازی تاج و تخت به دست رسیده، میزان تلفات در این فصل بیش از تمام فصول گذشته خواهد بود.

به گزارش آی‌پی‌تی‌وی‌گاید، به گفته سوفی ترنر، بازیگر نقش سانسا استارک و یکی از شخصیت های اصلی که هنوز در سریال زنده است و نفس می کشد قرار است در فصل هشتم کاراکترهای بیشتری در مقایسه با تمام سال های گذشته پخش این سریال کشته شوند.

فصل اول سریال Game of Thrones با کیفیت ۴K Ultra HD منتشر خواهد شد

ترنر در گفت و گوی اخیر خود در این باره گفته: «می توانم به شما بگویم همه به یکدیگر ملحق خواهند شد. همگی به هم نزدیک می شوند تا در برابر نابودی بزرگی که بر دنیا سایه انداخته بجنگند. تنش بسیار زیادی میان این گروه های کوچک وجود دارد که هرکدام به دلایلی می جنگند که از نظرشان درست است. اما این Game of thrones است و همه چیز خونبارتر، با تعداد کشته های بیشتر و از نظر احساسی بیش از هر فصل دیگری شکنجه آور خواهد بود.»

ترنر همچنین در این گفت و گو از مسیری که کاراکترش به سمت تکامل پیموده هم گفته: «من همیشه در سانسا یک ویژگی جنگجویانه دیدم که فکر نمی کنم دیگران واقعا آن را دیده باشند. اما در نهایت این موضوع خودش را در او نشان داد و من از زمان اتفاق افتادن آن بسیار راضی هستم و خوشحالم که خط داستانی او به اینجا رسیده است.»

آخرین فصل از این سریال حماسی در شش اپیزود دو ساعته سال آینده از شبکه HBO پخش خواهد شد.

ساخت پیش‌ درآمد سریال Game of Thrones قطعی شد

منبع
دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *