قیمت جدید محصولات سایپا و پارس خودرو اعلام شد + جزئیات

سایپا خودروهای چینی تحویل خودروهای پیش فروش شده محصولات جدید سایپا

اعلام قیمت‌های جدید ایران‌خودرو باعث شد تا شمارش معکوس برای اعلام قیمت جدید محصولات گروه خودروسازی سایپا نیز آغاز شود و این شرکت که حالا ارزان‌ترین محصولات خودرویی کشورمان را در اختیار دارد در اطلاعیه‌ای جدیدترین قیمت محصولاتش را برای تعهدات قبلی اعلام کرد که البته در روزهای آتی و از اول بهمن ماه نیز تغییرات عمده‌ای خواهد داشت.

به گزارش چرخان، گروه خودروسازی سایپا در اطلاعیه‌ای قیمت جدید محصولات شرکت خودروسازی سایپا و همچنین شرکت خودروسازی پارس خودرو را اعلام کرد که طی آن افزایش قیمت ۳۰ درصدی در محصولات پایه و افزایش قیمت های بیشتری را در سایر محصولات شاهد هستیم که طبق توافق انجام شده بین خودروسازان و وزارت صنعت بوده است.

گروه سایپا تحویل خودرو سایپا خودروهای سایپاطبق لیست اعلامی توسط سایپا شاهد افزایش قیمت ۳۰ تا ۸۷ درصدی در محصولات این شرکت هستیم که رکوردهای عجیبی برای بعضی از محصولاتی که تا چندی پیش مشتری خاصی نداشت به جای گذاشت. در این لیست قیمت، قیمت پراید به ۳۰ میلیون تومان نرسیده و تعهدات قبلی این شرکت با قیمت حوالی ۲۹ میلیون تومان ایفا خواهد شد و از این نظر مشتریان این خودرو می‌توانند سود خوبی را از فروش محصولات در بازار آزاد کسب نمایند.

البته نکته عجیب در مورد لیست قیمت این شرکت قیمت ۳۰ میلیون تومان برای وانت پراید است که در بازار آزاد کمترین قیمت را به خود اختصاص داده و به نظر می‌رسد که محصولات تجاری خودروسازان مشمول قوانین قیمت گذاری وزارت صنعت نمی‌شود و ارتباطی به موضوع قیمت خودروهای ۴۵ میلیون تومانی ندارد.

بیشترین افزایش قیمت نیز برای سراتو بوده که با افزایش قیمت ۸۷ درصدی روبرو شده و به قیمت جدید ۱۷۶ میلیون تومان رسیده است.

در لیست دیگری که توسط سایپا منتشر شده، قیمت جدید محصولات پارس خودرو مشخص شده که در این لیست اعلامی قیمت ساندرو استپ وی به ۱۲۲ میلیون تومان رسیده و پیش بینی ها را از قیمت جدید این خودرو تایید کرده است. ارزان‌ترین نرخ موجود برای محصولات پارس خودرو نیز متعلق به پارس تندر بوده که با نرخ ۸۴ میلیون تومان به مشتریان عرضه می‌شود.

ساندرو پارس خودرودر ادامه لیست قیمت محصولات پارس خودرو تقدیم حضورتان می‌شود:

پارس تندر که قبل از این با قیمت ۴۸ میلیون و ۲۶۰ هزار تومان به مشتریان عرضه میشد، با قیمت جدید ۸۴ میلیون و ۲۰۰ هزار تومان تحویل داده خواهد شد.

ساندرو دنده‌ای با قیمت جدید ۹۵ میلیون تومان عرضه خواهد شد.

ساندرو اتوماتیک نیز با قیمت جدید ۱۱۰ میلیون و ۴۰۰ هزار تومان درج قیمت شده است.

ساندرو استپ وی دنده‌ای با قیمت ۱۰۳ میلیون و ۱۰۰ هزار تومان درج قیمت شده است.

ساندرو استپ وی اتوماتیک با قیمت جدید ۱۲۲ میلیون ۷۰۰ هزار تومان عرضه خواهد شد.

برلیانس H220 دنده ای که قبل از این با قیمت ۴۳ میلیون و ۶۰۰ هزار تومان به فروش می‌رسید در حال حاضر به قیمت ۶۴ میلیون و ۲۰۰ هزار تومان درج قیمت شده است.

برلیانس H230 دنده ای که قبل از این با قیمت ۴۳ میلیون و ۶۰۰ هزار تومان به فروش می‌رسید در حال حاضر به قیمت ۶۴ میلیون و ۵۰۰ هزار تومان درج قیمت شده است.

برلیانس H330 اتوماتیک ۱٫۶ که قبل از این با قیمت حدودی ۶۶ میلیون تومان عرضه میشد، در حال حاضر قیمت جدید ۱۰۷ میلیون و ۴۰۰ هزار تومان به خود گرفته است.

برلیانس H330 دنده‌ای ۱٫۶ که قبل از این با قیمت حدود ۵۵ میلیون تومان به فروش می‌رسید در حال حاضر با قیمت ۸۹ میلیون و ۵۰۰ هزار تومان عرضه خواهد شد.

برلیانس H320 اتوماتیک ۱٫۶ که قبل از این با قیمت حدودی ۶۴ میلیون تومان به فروش می‌رسید، در حال حاضر با قیمت جدید ۱۰۲ میلیون و ۴۰۰ هزار تومان عرضه خواهد شد.

برلیانس H320 دنده‌ای ۱٫۶ که قبل از این با قیمت حدودی ۵۷ میلیون تومان به فروش می‌رسید در حال حاضر با قیمت جدید ۸۸ میلیون و ۴۰۰ هزار تومان به فروش می‌رسد.

برلیانس کراس اتوماتیک ۱٫۶ که قبل از این با قیمت حدودی ۶۸ میلیون تومان فروخته میشد، قیمت جدید آن توسط گروه سایپا به ۱۱۵ میلیون و ۴۰۰ هزار تومان افزایش پیدا کرده است.

 

قیمت جدید محصولات سایپا و پارس خودرو اعلام شد + جزئیات

منبع

شاید مقاله های دیگر وب سایت روژان :را هم دوست داشته باشید
دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *