زایمان یک زن در جلسه کنکور روز پنج شنبه + عکس نوزاد

زایمان یک زن در جلسه کنکور روز پنج شنبه!! + عکس نوزاد

بزرگترین ماراتن علمی کشور  با اتفاقی عجیب آغاز شد. داوطلبان کنکور سراسری صبح امروز به صورت همزمان در سراسر کشور در جلسه کنکور حاضر شدند.

بزرگترین ماراتن علمی کشور هر ساله با حاشیه های خاصی همراه است که امسال نیز مستثنی نبوده و در اولین روز اتفاقی عجیب در یکی از حوزه های امتحانی شهرستان مریوان در استان کردستان رخ داد.

مادر۲۰ساله مریوانی که به محل آزمون رفته بود کمی بعد از آغاز جلسه کنکور سراسری با آزمون متفاوتی روبه رو شد و نوازد کنکوری خود را بدنیا آورد.

کنکور سراسری ۹۷ از امروز هفتم تیرماه با حضور یک میلیون و یازده هزار و سیصد و شصت داوطلب کلید خورد و تا فردا هشتم تیرماه ادامه خواهد داشت؛ ماراتنی که داوطلبان را در پنج گروه آزمایشی ریاضی و فنی، علوم تجربی، علوم انسانی، هنر و زبان به رقابت وا می‌دارد.

مطالب پیشنهادی:

راز ۸ ساله یک زن که هنگام ماموریت شوهرش زایمان کرد!! + عکس

زایمان عجیب دختر ۱۷ ساله در خیابان که بصورت نامشروع باردار شده بود+ ویدیو

پدربزرگ شدن پسر ۲۳ ساله با زایمان دختر ۱۷ساله اش + عکس

ماجرای دختر نوجوان آمریکایی که پس از زایمان مخفیانه نوزادش را به قتل رساند

مرد ۵۰ ساله هنگام خوابگردی دختر ۱۵ ساله را باردار کرد!!

هنوز مدت زیادی از توزیع سؤالات کنکور نگذشته بود که دردهای مقطعی این زن جوان شروع شد. مراقبان جلسه که متوجه درد و علائم زایمان این داوطلب کنکور شدند پس از تماس با اورژانس، این زن را به بیمارستان بوعلی مریوان منتقل کردند.ایوب غلامی، مدیر شبکه بهداشت و درمان مریوان –استان کردستان- گفت: ساعت ۹ صبح پنجشنبه پس از تماس تلفنی از حوزه برگزاری کنکور سراسری واقع در دانشگاه پیام نور این شهرستان، نیروها به محل اعزام شدند و با رسیدن به‌موقع و اقدامات اولیه، داوطلب کنکور به بیمارستان بوعلی منتقل شد.

 مادر مریوانی ساعت ۹:۳۰ دقیقه تحویل زایشگاه بیمارستان شد و ساعت ۱۲:۱۵ دقیقه ظهر نوزاد پسر این خانواده به دنیا آمد. حال مادر و نوزاد مساعد گزارش شده است. دکتر ابراهیم خدایی، رئیس سازمان سنجش آموزش کشور در این باره گفت: این سازمان به رسم یادبود هدیه‌ای را به نوزاد تازه متولد شده کنکور ۹۷ تقدیم خواهد کرد. مادر این نوزاد نیز می‌تواند در رشته‌های بدون آزمون و با تأثیر سوابق تحصیلی در رشته مـــــــورد علاقه خود ثبت نام و در دانشگاه تحصیل کند.

منبع
دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *