سوالات رایج در مورد بازی کلش رویال

۱- چگونه می توانم عضو کلن شوم و یا کلن بسازم؟

در کلش رویال برای عضویت در کلن و یا ساخت کلن لازم هست تا حداقل به لول ۳ از بازی برسید. هنگامی که به لول سه رسیدید بر روی تب کلن کلیک کنید، در بالای صفحه ای که باز می شود دو گزینه وجود دارد، یکی از این گزینه ها(دکمه ی Create) برای ساخت کلن و دیگری(دکمه ی Search) برای جستجو ی کلن می باشد.

۲- چرا باید در مقام دادن به اعضاء دقت کنیم؟

چرا؟ در کلش رویال بسته به نوع مقامی که به هر عضو می دهید در واقع اجازه ی انجام یکی سری از اعمال را به وی می دهید که اگر شخص مورد نظر لایق این مقام نباشد می تواند دردسرساز شود. فرض کنید که به شخص نالایقی مقام کولیدری داده اید و با این مقام شخص قادر خواهد بود تا تمام اعضای عادی و الدرها کیک کند و کلن را از وضعیت عادی خود خارج نماید.

هم چنین فرض کنید به فردی هرچند مقام الدری داده اید که با همین مقام مثلاً می تواند بی دلیل درخواست افراد جدید برای عضویت در کلن را رد نماید که این به نفع شما نخواهد بود و بسیاری از این مشکلات که در صورت دادن مقام ها ی نسنجیده به اعضای ناشناخته ممکن است ایجاد نماید.

۳-دلیل عدم توانایی برای عضویت در کلن چیست؟

به چند دلیل ممکن است نتوانید به عضویت کلنی در آیید. یکی از دلایل اینکه مثلاً شما از کلنی که قبلاً در آن بوده اید لفت داده و بلافاصله قصد عضویت در کلن جدیدی را دارید امّآ نمی توانید این کار انجام دهید. گاهی اوقات مقداری زمان لازم هست تا سیستم متوجه ترک کردن شما از کلن قبلی شود و به همین دلیل ممکن است از عضویت شما در کلن جدید برای تایم خاصی جلوگیری شود تا سیستم متوجه تغییرات بشود.

از دیگر دلایلی که ممکن است نتوانید به عضویت یک کلن درآیید آن هست که از آن کلن کیک شده باشید. تنها یک راه برای عضویت در این حالت وجود دارد و آن دعوت شدن شما برای عضویت در آن کلن توسط یکی از اعضای کلن می باشد.

از دیگر نکات مهم آنکه وقتی شما عضو کلنی می باشید دیگر توانایی درخواست برای عضویت در کلن دیگری را نخواهید داشت.

۴-شیوه ی امتیازدهی یا همان تروفی به کلن کلش رویال  به چه شکل می باشد؟

امتیازات یک کلن با توجه به افراد آن کلن سنجیده شده و نکته ی مهم آن هست که همه ی افراد یک کلن وزن اهمیت یکسانی در این امتیاز دهی ندارند. هر فرد با توجه به اینکه در چه رده ای از آن کلن باشد وضعیت وی در امتیاز کلن تاثیر گذار خواهد بود که جزئیات این وزن عبارتند از:

رده ی اعضا در کلن           میزان تاثیر در امتیاز کلن

افراد ۱-۱۰          ۵۰ %

افراد ۱۱-۲۰        ۲۵ %

افراد ۲۱-۳۰        ۱۲ %

افراد ۳۱-۴۰        ۱۰ %

افراد ۴۱-۵۰        ۳ %

این بدین معناست که تعداد کاپ های افراد رده بالایی هر کلنی اهمیت بیشتری نسبت به افراد پایین تر دارند.

۵- با دونیت کردن کارت به هم کلنی هایمان چه چیزی نصیب ما می شود؟

به ازای هر دونیتی بسته به اینکه چه نوع کارتی را دونیت کرده باشید مقداری طلا و xp دریافت خواهید کرد. با طلا می توانید کارت هایتان را ارتقا دهید یا کارت جدید خرید کنید و با xp که دریافت می کنید سطح خود را بالا ببرید.

۶- دلیل وجود محدودیت در تعداد کارت هایی که می توان دونیت کرد چیست؟

همانطور که در تعداد کارت های که می توان دریافت کرد محدودیت وجود دارد، محدودیت در دونیت نمودن کارت ها از سوء استفاده ی برخی ها برای سودجوی از طریق دونیت مکرر کارت هایشان و دریافت نامتعادل مقدار زیادی طلا و xp جلوگیری می شود. یکی از مشکلات قابل پیش بینی در صورت نبود محدودیت دونیت کارت ها اینکه فرد ممکن است روزانه به چندین کلن رفته، کارت هایش را دونیت و لفت بدهد که این سبک بازی در هدفگذاری بازی کلش رویال وجود ندارد مهم ترین عمل برای دریافت طلا و xp انجام نبرد می باشد.
One thought on “سوالات رایج در مورد بازی کلش رویال

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *