آیا این عکس از سال 1917 میلادی سفر در زمان را اثبات می کند؟

آیا این عکس از سال ۱۹۱۷ میلادی سفر در زمان را اثبات می کند؟

اخیراً عکسی عجیب و غریب در اینترنت منتشر شده که در آن فردی با شمایل و لباس انسان های قرن ۲۱ دیده می شود. با بررسی ها مشخص شد، این عکس که در سال ۱۹۱۷ میلادی گرفته شده، می تواند اثبات سفر در زمان و ناقض قوانین فیزیک باشد.

این عکس حدود ۱۰۰ سال قبل در کانادا گرفته شده و گروهی از مردان، زنان و کودکان را نشان می دهد که روی تپه ای نشسته اند. اول کار این عکس چیزی به نظر نمی رسید ولی چشمان تیزبین، مردی را را در عکس شناسایی کرده که ظاهرا متعلق به قرن ۲۱ است.

این عکس در کتابی از از لستر ری پترسون به نام The Great Cape Scott Story چاپ شده که در مورد تاریخ منطقه ای کاناداست. در نگاه اول این یک عکس معمولی به نظر می رسد ولی اگر بیشتر دقت کنید، فردی در عکس هست که با بقیه متفاوت است.

او یک تیشرت گشاد و شلوارک پوشیده و مدل موی او نیز به سبک امروزی بوده و با همه افراد در تصویر فرق می کند. حتی می توان دید که مردی در سمت چپ این فرد هست به او خیره شده، بعلاوه زنی در سمت راست عکس وجود دارد که با انگشت مرد مدرن را نشان داده است و انگار او متعلق به آن زمان و مکان نیست. در واقع مثل اینکه او ناگهان در هنگام گرفتن عکس در صحنه ظاهر شده است.

مطالب پیشنهادی:

هشدار مسافر زمان از سال ۲۰۳۰ : فضایی ها در سال ۲۰۲۸ به زمین حمله خواهند کرد + ویدیو

ادعای تکان دهنده مسافر زمان از سال ۶۴۹۱ میلادی !!+ عکس و ویدیو

مسافر زمان عکسی از مریخ از سال ۳۸۱۲ میلادی نشان داد!! + عکس و فیلم

مدرک تکان دهنده از سفر در زمان / مردی که عکسی از لس آنجلس در سال ۵۰۰۰ میلادی را نشان می دهد/ویدیو

لباس های خانم آرایشگر را در خیابان درآوردند و او را سوزاندند! + تصاویر

جیمز دی در یوتیوب در ویدیویی با تیتر «سفر در زمان واقعیت یا توهم» می گوید:«به همه گروه نگاه کنید، کلاه‌هایشان، لباس‌هایشان و حتی ژستی که برای عکس گرفته اند با این فرد متفاوت است.

نزدیکتر که نگاه کنید می بینید که کلاه ندارد و مردی با تعجب به وی نگاه می کند. آیا فردی مرموز توانسته غیرممکن را ممکن و در زمان سفر کند؟ نظر شما چیست؟»

آیا این عکس از سال 1917 میلادی سفر در زمان را اثبات می کند؟

آیا این عکس از سال 1917 میلادی سفر در زمان را اثبات می کند؟

البته بسیاری از کاربران این فرضیه را که فرد مذکور مسافر زمان است رد کرده و لباس و موهای وی را دلیلی بر سفر در زمان نمی بینند، پروفسور هیسکوک از دانشگاه مونتانا نیز می گوید:«با دانشی که در حال حاضر از جهان داریم، سفر در زمان غیرممکن است. البته با نظریه نسبیت خاص می توانیم در زمان به جلو برویم ولی برگشت در زمان غیرممکن است.»

گروه ترجمه روژان

اینو هم بخون:

چگونه ایرادات رنگ کردن مو در خانه را مرتفع کنیم؟
دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *