4 ترفند برای بلاک کردن در ایمو و آنبلاک افراد

۴ ترفند برای بلاک کردن در ایمو و آنبلاک افراد

۴ ترفند برای بلاک کردن در ایمو و آنبلاک افراد :برنامه ایمو (IMO) یک از ابزار های پیام رسان است که برخی از کاربران فضای مجازی از این برنامه استفاده می کنند. قابلیت بلاک کردن کسانی که برای شما ایجاد مزاحمت کرده اند در این برنامه وجود دارد. امروز قصد داریم به آموزش نحوه بلاک و رفع بلاک کردن یک یا چند شخص از مخاطبین در پیامرسان تصویری ایمو IMO اندروید، آیفون و.. بپردازیم.

آموزش بلاک کردن در ایمو و از بلاک در آوردن فرد از مخاطبین در برنامهIMO

برای مسدود یا بلاک کردن یک شخص در ایمو باید دو شرایط وجود داشته داشته باشد تا بتوانید شخصی را بلاک کنید. اولین مورد این است که باید سابقه و تاریخچه چت با شخص مورد نظر داشته باشید، یعنی تا با کسی چت نکرده باشید نمی توانید آن را بلاک کنید و شرط دوم این است که آن فرد در لیست مخاطبان شما نباشد.

آموزش بلاک و آنبلاک کردن مخاطبین جیمیل

نحوه بلاک کردن شخص در ایمو با گوشی همراه اندروید و آیفون

برای بلاک کردن فردی در برنامه ایمو روی گوشی موبایل، برنامه IMO را باز کنید. اگر شخص مورد نظر در لیست مخاطبان شما وجود دارد، در گوشه سمت راست بالا صفحه برنامه، CONTACTS یا مخاطبین را انتخاب بکنید. سپس نام شخصی که قصد بلاک کردن آن را دارید را انتخاب کرده و با باز شدن صفحه چت، روی نام شخص ضربه بزنید. اکنون صفحه اطلاعات تماس به شما نمایش داده می شود. در اینجا روی Delete بزنید تا مخاطب حذف شود. بعد از انجام این کار، در پایین صفحه چت روی گزینه Block کلیک کنید. اگر مخاطب هم در لیست شما نبوده باشد، این گزینه از قبل وجود خواهد داشت.

البته ممکن است در آپدیت های جدید بنا بر درخواست کاربران، سویچ Block کردن برای همه مخاطبین در دسترس باشد و نیازی به حذف آن ها نباشد. بابلاک کردن یک فرد در ایمو، آن شخص دیگر نمی تواند به شما پیام بدهد و برنامه مانع ارتباط او با شما می شود.

از بلاک در آوردن یک فرد از مخاطبیسن در ایمو روی موبایل

اگر شخصی را قبلاً بلاک کرده اید ولی اکنون قصد دارید که آن شخص را از مسدودی خارج کرده یا به اصطلاح آنبلاک (Unblock) کنید، باید ابتدا برنامه خود را باز کنید. سپس به قسمت تنظیمات برنامه که آیکونی شبیه دنده دارد بروید. گزینه ای در وسط صفحه به نام Blocked Contacts وجود دارد. با باز کردن این قسمت، لیست افرادی را که بلاک کرده اید را مشاهده می کنید. اکنون باید نام شخصی که قصد آنبلاک کردن در ایمو را دارید انتخاب بکنید. با انتخاب شخص و تایید اخطار، نام فرد مورد نظر از لیست بلاک خارج و می توانید دوباره با او ارتباط داشته باشید و یا آن را به مخاطبین خود اضافه نمایید.

مطلب پیشنهادی: ۱۶ ترفند برای خارج شدن از بلاک اینستاگرام / بلاک کامنت و لایم ACTION BLOCK

روش بلاک کردن یک فرد در ایمو در نسخه دسکتاپ

بلاک کردن در نسخه دسکتاپ ایمو هم تقریبا مشابه همان روش استفاده در موبایل است. بعد از باز کردن برنامه ایمو باید به قسمت مخاطبین بروید. نام فرد مورد نظر را انتخاب کنید تا صفحه آن باز شود. سپس روی نام شخص راست کلیک بکنید و از بین گزینه های موجود، حذف مخاطب یا Remove From Contacts را بزنید. با تایید اخطار، مخاطب از لیست شما حذف می شود و می توانید به گزینه بلاک دسترسی داشته باشید. حالا کافیست تا با راست کلیک کردن روی مخاطب یا انتخاب آیکون Block در بالای اسم شخص، فرد مورد نظر را در ایمو نسخه دسکتاپ بلاک کنید تا دیگر نتواند با شما ارتباط برقرار کند.

نحوه خارج کردن شخص از بلاک در نسخه ویندوز برنامه ایمو

جهت رفع بلاک ایمو بعد از اینکه وارد برنامه شدید، در گوشه بالا سمت چپ یک منوی کشویی خواهید دید. این منو را باز کنید و روی گزینه Blocked Users در اوسط لیست کلیک بکنید. اکنون لیستی از افرادی که بلاک شده اند را مشاهده خواهید کرد. حساب کاربری شخصی که قصد آنبلاک آن را دارید انتخاب بکنید و روی گزینه Unblock کلیک کنید. بعد از تایید اخطار برنامه شخص از مسدودی خارج شده و می توانید به ارتباط با یکدیگر بپردازید و یا مجدد آن را به لیست مخاطبین اضافه بکنید.

آموزش کامل ساخت و دیلت اکانت ایمو (IMO) در اندروید و آیفون

منبع
دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *