جو رابرت کول فیلم All Day and a Night را برای نتفلیکس می‌سازد

جو رابرت کول فیلم All Day and a Night را برای نتفلیکس می‌سازد

سایت خبری هالیوود ریپورتر اعلام کرده که یکی از نویسندگان فیلم Black Panther (پلنگ سیاه)، جو رابرت کول (Joe Robert Cole) دومین فیلم‌اش را که یک درام جنایی به نام All Day And A Night است برای شبکه نتفلیکس کارگردانی خواهد کرد. کول قبلا فیلم مهیج Amber Lake را نوشته و کارگردانی کرده بود. در ادامه خبر با ما همراه باشید.

شبکه نتفلیکس ساخت سریال Away را سفارش داد

این فیلم که توسط کول نوشته می‌شود ماجرای زندان رفتن جنایتکار جوانی است که به روزهای قبل از دستگیری‌ و دوران کودکی‌اش فکر می‌کند و نشانه‌هایی در زندگی پیدا می‌کند که به او کمک می‌کنند به زندگی کردن ادامه داده و خود را نجات دهد. داستان این فیلم سه روایت برابر خواهد داشت. این درام را نینا جیکبسون (Nina Jacobson) و برد سیمپسون (Brad Simpson) می‌سازند که قبلا با کول سر فیلم The Peoplev. O.J. Simpson: American Crime Story شبکه فاکس و کمدی رومانتیک Crazy Rich Asians کار کرده‌اند. جرد ایان گلدمن (Jared Ian Goldman) سازنده سریالThe Punisher یکی دیگر از سازندگان این فیلم است.

فیلم All Day And A Night دومین قرارداد کول با نتفلیکس بعد از اقتباس او از کمیک Vault به نام Failsafe است که داستان مردی است که سربازانی که از نظر ژنتیکی دستکاری شده‌اند را شکار می‌کند و مایکل بی جردن (Michael B. Jordan) بازیگر فیلم پلنگ سیاه نقش اصلی آن است.

منبع
دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *