سریال Child’s Play ساخته می شود

قرار است سریالی به نام Child’s Play (بازی کودکان) بر اساس مجموعه فیلم‎های ترسناکی به همین نام نوشته دان منشینی ساخته شود. این فیلم‎های ترسناک به مرکزیت عروسک قاتل موقرمزی به نام چاکی می‎باشد و شروع آن از اواخر دهه ۸۰ میلادی بوده است و این سریال تازه، قرار است داستان خود را از این فیلم‎ها الهام بگیرد.

فیلم بازی کودکان، فیلمی ترسناک محصول سال ۱۹۸۸ است که به مرکزیت یک عروسک شیطانی تسخیرشده می‎باشد که با پیامدهای مرگبار و شریرانه، یک پسر و مادرش را به ستوه آورده است. زمانی که قاتلی سریالی به نام چارلز لی ری ملقب به چاکی در آستانه مرگ قرار دارد، به یک طلسم از جزیره هاییتی متوسل می‎شود و روح خود را به درون یک عروسک منتقل می‎کند.

فصل دوم IT ترسناک‌تر و خشن‌تر خواهد بود

Cult of Chucky

زمانی که کارن باکلی این عروسک را به عنوان هدیه‎ای برای پسر خود به نام اندی می‎خرد، به طور اتفاقی، چاکی را به خانه‎شان دعوت می‎کند که علاوه‎ بر جان‎هایشان، روح پسرش نیز در معرض خطر قرار می‎گیرد. مجموعه فیلم‎های بازی کودکان، عمری طولانی دارد و جدیدترین فیلم آن نیز فیلم Cult of Chucky (فرقه چاکی) در سال ۲۰۱۷ بود. خالق و یکی از نویسندگان فیلم بازی کودکان در صفحه رسمی خود در شبکه اجتماعی توییتر اعلام کرده که سریالی از این مجموعه فیلم‎ها ساخته خواهد شد.

مطلب پیشنهادی: اسپین‌آف ترسناک فیلم احضار، THE NUN نام خواهد داشت!

منبع
دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *