مرد شکاک همسایه خود را عقیم کرد / او با زنم در خانه تنها بود! + عکس

مرد شکاک همسایه خود را عقیم کرد / او با زنم در خانه تنها بود! + عکس

مردی که به دلیل بیماری روانی که داشت همسایه اش را به قتل رسانده بود، محاکمه شد. مرد شکاک همسایه که ۵۷ سال دارد به جرم عقیم کردن و قتل همسایه خود به ۲۳ سال حبس محکوم شد.

جفری باری ۵۷ ساله که به دلیل بیماری اسکیزوفرنی پارانوئید دست به این جنایت زده بود در اعترافاتش گفت: من فکر می کردم کمیل احمد، همسایه دیوار به دیوار ما، با زن من ارتباط دارد و این موضوع در حدی مرا آزار داده بود که بار ها بدون دلیل همسرم را مورد آزار و اذیت قرار می دادم یا کمیل را هر وقت در راه پله ها می دیدم به او حرف های رکیک می زدم، اما او که انگار می دانست من مریض هستم به حرف های من اهمیت نمی داد و بی توجهی می کرد و همین موضوع مرا بیشتر از قبل حساس تر کرده بود.

مرد شکاک همسایه خود را عقیم کرد / او با زنم در خانه تنها بود! + عکس

وی ادامه داد: روزی که من دست به این کار زدم زمانی بود که من برای پیاده روی روزانه به پارک رفته بودم و وقتی برگشتم متوجه شدم کمیل در خانه ما ساعت های طولانی بوده، دلیل ماندنش را از همسرم می پرسیدم از جواب دادن سر باز می کرد و باعث شده بود من شکاک بشوم.

وقتی که همسرم به من جواب درستی نداد یک حالتی مانند جنون بهم دست داد که احساس کردم زندگیم در حال پاشیدن است به همین دلیل ابتدا همسرم در حد مردن کتک زدم و بعد به سراغ همسایه زالو صفتم رفتم.

جفری در ادامه افزود: کمیل وقتی چشمان خونبار من را دید به لکنت افتاد اما بعد انگار که هیچ اتفاقی نیوفتاده است مرا به داخل دعوت کرد و مدام تکرار می کرد: آمده بودم یک سری ابزار از تو قرض بگیرم که مبل هایم را تعمیر کنم اما تو نبودی مجبور شدم به داخل خانه ات بیایم تا همسرت برایم وسایل های مورد نیازم را پیدا کند.

مطالب پیشنهادی:

دوست پسر سابق دختر جوان با ۳ نفر دیگر شب بعد از بله برون به او تجاوز کردند

آزار جنسی خانم خبرنگار هنگام گزارش زنده در جام جهانی روسیه + تصویر

داماد خائن هنگام مراسم عقد عروس را عوض کرد / مهمانان شوکه شدند! + عکس

باردار شدن دختر ۱۶ ساله در سفر به دوبی / مادرم مرا مجبور به تن فروشی کرد!

کشف حجاب بازیگر زن ایرانی جلوی دوربین! + فیلم

اما من که می دانستم او دروغ می گوید به سمتش حمله ور شدم و او را مورد ضرب و شتم قرار دادم، کمیل زیر مشت و لگد هایم التماس می کرد که حرف هایش را باور کنم اما من در ذهنم فقط صحنه های ناجوری از او و همسرم می آمد که مرا دیوانه تر از قبل کرده بود. به سمت آشپزخانه اش دویدم و چاقو بزرگی را برداشتم.

کمیل مدام از من خواهش می کرد که به حرف هایش گوش کنم و وقتی چاقو را دست من دیده بود انگار که خودش را خیس کرده بود به پا هایم افتاد، اما من که نمی توانستم حرف هایش را باور کنم به او گفتم بلایی به سرت می آورم که تا آخر عمر قدرت داشتن رابطه با جنس مخالف و لذت بردن از زندگی ات را از دست بدهی و بعد با اجبار و بستن دست و پایش او را برهنه کردم و خیلی راحت بدون توجه به دست و پا زدنش، او را عقیم کردم.

کمیل را که از شدت درد و خونریزی بیهوش شده بود در خانه اش رها کردم و به بیرون آمدم که بعدا متوجه شدم به خاطر بوی گند خون همسایه ها به خانه او آمده بودن که با جنازه اش رو به رو شدند.

پلیس پس از ثبت اظهارات او، جفری را برای تایید بیماری اش به پزشک مراجعه داد که طی آزمایشات انجام شده پزشکان بیماری او را تایید کردند.

دادگاه و هیئت منصفه کشور یورکشایر، پس از اعترافات و گزارشات پلیس، جفری باری را به ۲۳ سال زندان محکوم کردند.

منبع

اینو هم بخون:

نحوه مصرف و عوارض قرص سیالیس
دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *