مچ مرد غریبه زیر تختخواب عروس خائن را گرفت

وقتی پدرشوهر وارد اتاق شد مچ مرد غریبه زیر تختخواب عروس خائن را گرفت! + ویدیو

مرد غریبه زیر تختخواب عروس خائن : پدرشوهر وقتی وارد خانه پسرش شد با صحنه شوک آوری از عروسش و مرد غریبه ای رو به رو شد. فیلمی بتازگی در فضای مجازی پخش شده که حاکی از خیانت تازه عروس کلمبیایی است.

 

همان طور که در فیلم مشاهده می کنید پدرشوهر وقتی وارد خانه می شود با عروس نیمه برهنه خود مواجه می شود، این اتفاق در حالی رخ داده بود که خواهرشوهر و مادرشوهر این زن جوان با این مرد تماس گرفته و ادعا کرده بودند  مرد غریبه ای وارد خانه پسرشان شده است.

مطالب پیشنهادی:

درخواست طلاق صدیقه بخاطر ۱۷ سال شب ادراری شوهرش !

لباس های خانم آرایشگر را در خیابان درآوردند و او را سوزاندند! + تصاویر

وقتی وارد خانه شدم زنم و دوستش را در حال همجنسبازی دیدم!

نوعروس خائن خود را به جوان دانشجو مطلقه معرفی کرد!

قبل از ملاقات با سحر فهمیدم که او زن نیست / از شوهرم خجالت می کشم!

دستگیری معلم پیش دبستانی که به دانش آموزان کم سن و سال دست درازی کرده بود!+ عکس

وقتی پدرشوهر وارد خانه شد عروس با کمال پررویی به آن ها گفت:  چرا سرتان را  انداخته اید و آمده اید داخل؟ چرا قبل از آمدن زنگ نزدید؟ شاید من کار داشتم یا لباس به تن نداشتم.

پیرمرد بیچاره وقتی این طرز حرف زدن عروس را می بیند شروع به فحاشی  به او می کند و این در حالی است که خواهر و مادر شوهراین عروس  شروع به ضرب و شتم او می کنند.

مادرشوهر با عصبانیت به همسرش می گوید که همه خانه را بگردد و احتمال می دهد که مرد غریبه جایی در خانه پنهان شده باشد، وقتی مرد وارد اتاق خواب می شود متوجه مرد جوانی در زیر تخت می شود که از طرز لباس پوشیدن او مشخص است خیلی عجله ای لباس بر تن کرده و در حالی که می خندد از زیر تخت بیرون می آید.

منبع

اینو هم بخون:

۱۰ نمونه زیبا از شینیون فرانسوی شیک و جذاب
دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *