لباس های خانم آرایشگر را در خیابان درآوردند و او را سوزاندند! + تصاویر

لباس های خانم آرایشگر را در خیابان درآوردند و او را سوزاندند! + تصاویر

زنی با دیدن خانم آرایشگر وسط خیابان او را به بد روزگاری دچار کرد. زن حسودی که متوجه خیانت همسرش شده بود دست به کینه جویی هولناکی کرد.

زن جوان که متوجه شد همسرش با خانم آرایشگر در ارتباط است از شدت خشم وقتی که او را تنها در خیابان گیر آورد به کمک دوستش لباس های او را کاملا کند و با ریختن سس های تند و پودر های فلفلی شدید، زن جوان را سوزاند و با ضرب و شتم و چنگ زدن به صورتش او را دچار جراحت کرد.

طبق گفته های شاهدان عینی دو زن جوان در یکی از خیابان های ویتنام خیلی ناگهانی همدیگر را مورد ضرب و شتم قرار دادند و یکی از آن ها که به شدت هم عصبانی بود با داد و فریاد مدام تکرار می کرد: تو کثیفی و زندگی مرا خراب کرده ای و باید آنقدر بزنمت تا بمیری! و بعد با گرفتن موهای دختر جوان او را به آسفالت می کوبید و بعد با درآوردن لباس هایش به رویش سس های خیلی تند و پودر های فلفلی مخصوصی ریخت، که دخترجوان از شدت سوختگی گریه به گریه افتاد.

مطالب پیشنهادی:

‫بیژن مرا با لباس های ناجور به مجالس لهو و لعب می برد! / من برده شده بودم!

فیلم برهنه کردن دختر جوان از سوی چند زن در خیابان که معشوقه شوهر یکی از آن ها بود!

۶ مرد شیطان صفت دختر ۹ ساله را برهنه سر بریدند/ در ناقل آباد رخ داد

درخواست طلاق صدیقه بخاطر ۱۷ سال شب ادراری شوهرش !

قبل از ملاقات با سحر فهمیدم که او زن نیست / از شوهرم خجالت می کشم!

پلیس پس از دستگیری زن ۳۰ ساله متوجه شد که همسر او یک مرد هوس باز بوده و عادت او این بود که با زنان مطلقه که آرایشگر هم هستند رابطه داشته باشد و زن کینه جو این اواخر که دیگر از دست کار های عاصی شده بود ، قصد داشت با آسیب زدن به یکی از معشوقه های شوهرش ، هم او را بترساند و هم درس عبرتی برای بقیه‌شان باشد.

دخترجوان که هم پوستش سوخته بود و هم صورتش مورد جراحت قرار گرفته بود به بیمارستان منتقل شد.

لباس های خانم آرایشگر را در خیابان درآوردند و او را سوزاندند! + تصاویر لباس های خانم آرایشگر را در خیابان درآوردند و او را سوزاندند! + تصاویر

 

منبع

اینو هم بخون:

آیا این عکس از سال ۱۹۱۷ میلادی سفر در زمان را اثبات می کند؟
دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *