درخواست طلاق صدیقه بخاطر 17 سال شب ادراری شوهرش !

درخواست طلاق صدیقه بخاطر ۱۷ سال شب ادراری شوهرش !

زنی پس از ۱۷ سال تحمل شب ادراری شوهرش خواستار طلاق شد. صدیقه ۳۸ ساله وقتی در دادگاه خانواده حاضر شد به قاضی گفت:: درحالیکه تحصیلکرده بودم چون خواهران کوچکترم و همه دخترهای فامیل در ۱۵ سالگی ازدواج می کردند مجرد بودن من در ۲۱ سالگی برای خانواده ام آبروریزی بود

وی افزود: آنها از من می خواستند نزد فالگیر بروم تا شاید بختم باز شود و بتوانم ازدواج کنم.  من در یک شرکت کار می کردم و درآمد خوبی هم داشتم تا این توحید که دایی پولداری داشت به خواستگاری ام آمد   خانواده ام که ذوق زده شده بودند بدون کمترین تحقیقی مرا به عقد توحید درآوردند.می خواستم خودم را به این سرنوشت راضی نگه دارم اما یک هفته نشده بود که متوجه فاجعه زندگی ام شدم. توحید شب ادراری زیادی داشت وخانواده اش این موضوع را از همه پنهان کرده بودند. آن روز توحید خواست در این باره به کسی چیزی نگویم. گریه ها و التماس هایش باعث شد دلم به حالش بسوزد و من هم این موضوع را ۱۷ سال در بدترین شرایط از همه پنهان کردم.

مطالب پیشنهادی:

معرفی ۳ داروی شب ادراری برای کودکان

بزرگ شدن غیرطبیعی پروستات چه علائمی دارد؟

شوهر دوستم بیهوشم کرد و به من تجاوز کرد/ وقتی شکایت کردم شوهرم طلاقم داد!

قبل از ملاقات با سحر فهمیدم که او زن نیست / از شوهرم خجالت می کشم!

نوعروس خائن خود را به جوان دانشجو مطلقه معرفی کرد!

صدیقه با نشان دادن دستانش گفت: آنقدر خانه را شست و شو می کنم آنقدر خوشبو کننده استفاده می کنم تا بوی بد ادرار در خانه نماند که خسته شده ام توحید نیز قدرشناس نیست و هرچه می گویم بیماری اش باید درمان شود نزد دکتر نمی رود بچه هایم دختر هستند و تصور می کنند من وسواس دارم آنها نمی دانند پدرشان شب ادراری دارد.

قاضی دادگاه با شنیدن سرنوشت این زن آشفته دستور داد تا شوهر او نیز در دادگاه حاضر شود.

منبع

اینو هم بخون:

اصلاح موهای زائد واژن و شکم برای زایمان چرا و چگونه انجام می شود؟
دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *