انواع خمیر دندان ذغالی / عوارض، مزایا و ...

انواع خمیر دندان ذغالی / عوارض، مزایا و …

امروزه خمیر دندان های زیادی با کارایی مختلف از برندهای مختلف روانه بازار شدن. اما خمیر دندان ذغالی یک نوع خمیر دندان متفاوت است که در ادامه با اون آشنا می شیم.

در سال های اخیر تبلیغات زیادی پیرامون استفاده از خمیردندان ذغالی برای سفید کردن دندان ها در همه جا شنیده می شه. تلویزیون، روزنامه مجلات و حتی شبکه های مجازی پر از عکس های افراد با دهان های سیاه و سفید هستش. این عکس ها به شما وعده می دن که این خمیردندان بر خلاف ظاهر اون دندان های سفیدتری به شما می بخشه. اما سوال اینجاست که آیا واقعا این روش اثربخش هست؟

در حقیقت استفاده از ذغال چوب برای تمیز کردن یا سفید کردن دندان ها یک روند جدید نیست. در زمان رومی های باستان، مردم از پودر زغال چوب به عنوان ماده ای اولیه در خمیر دندان استفاده می کردن . دستور تهیه خمیر دندان های خانگی نیز که از قرن نوزدهم به جا مانده اند به ذغال چوب به عنوان یک عنصر کلیدی اشاره کردن.

۸ تا از کاربردهای دیگر خمیر دندان که شما را شگفت زده می کند

معایب خمیر دندان ذغالی

استفاده از خمیردندان زغالی از جمله پیشنهاد هایی که برای سفیدی دندان توصیه می شه. تا مدتی ممکن است این خمیردندان ها مسبب سفیدی دندان های شما باشن. اما پس از مدتی طولانی سبب زرد شدن دندان ها می شن. متخصص ترمیمی و زیبایی دندان، در پاسخ به این سوال که آیا خمیردندان‌های زغالی در سفیدی دندان تاثیر دارن، اشاره داره که در ابتدا فرض می‌کنیم که در ترکیبات این خمیر دندان‌ از زغال استفاده شده است، در این صورت باید گفت زغال موجود در این خمیر دندان با دو روش می تونه سبب سفیدی دندان بشه، جذب یونی به دلیل کربن موجود در خمیردندان و دوم اثر سایندگی ذغال. در واقع به خاطر فضای بین کربنی‌های موجود، جذب رنگدانه دندان شده و باعث سفیدی دندان‌ها می‌شه اما برای این کار به مدت زمان زیاد و حجم زیادی نیاز است که عملاً با خمیردندان امکان پذیر نیست. باید و نبایدهای خمیردندان سفید کننده

خمیر دندان ذغالی سیگنال

خمیر دندان سیگنال ویژگی خاصی داره، یک لایه نازکی روی مینای دندان پدید می آره و به این ترتیب از زردی دندان ها می کاهه و جلوه ای بصری از لبخندی سفیدتر و درخشان تر به ارمغان می آره. آموزش درست کردن خمیر دندان ذغالی در خانه

خمیر دندان زغالی آرپی

تفکر کاربرد ذغال در خمیردندان ممکنه عجیب بنظر برسه! اما آیا تاکنون از تمیز شدن بین دندانهای خودتون شگفت زده شدید؟ خوب ، خمیردندان زغالی آرپی می تونه عمیق تمیز کنه! فرمول ضدباکتری این خمیردندان ، باکتری ها را تا بیش از ۹۰% کاهش می ده و درحال حاضراین فرمول علمی به عنوان برترین تمیز کننده عمیق شناخته شده است.

آموزش مرحله به مرحله و صحیح نحوه نخ دندان کشیدن

خمیر دندان زغالی ژاپنی

خمیر دندان ذغالی کوبایاشی با فرمول ضدباکتری باکتری ها رو از بین می بره. در حال حاضر این فرمول علمی به عنوان برترین تمیز کننده عمیق شناخته شده. شاید استفاده از خمیردندان زغالی که دهان به شدت سیاه می شه در اولین مرتبه موجب نگرانی از ماندن لکه ها در دهان بشه اما پس از شستشو ، در کمال تعجب مشاهده می شه که سیاهی ها کاملاً از بین رفته و دندانها به شدت تمیز و صیقلی شدن. بعد از چندین بار استفاده  دندانها به طرز محسوسی سفیدتر می شن. خمیردندان زغالی ، به دلیل وجود شارکل ، بوی بد دهان را نیز جذب کرده و دهان رو خوشبو می کنه. برخی از تحقیقات و یافته ها ، نشان از اثرات کشیدن سموم از دهان و برطرف شدن لکه ها داره. استفاده منظم از این خمیردندان حاوی کربن اکتیو، از ایجاد جرم جلوگیری کرده و دندانها رو کاملاً سفید می کنه و همچنین به طور موثر دندانها رو سفیدتر نگه می داره.

منبع
دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *