خاطر تهیه پورنوگرافی کودکان

دستگیری معلم منحرف به خاطر تهیه پورنوگرافی کودکان

معلم شیطان‌صفت مدرسه‌ای شبانه‌روزی در بریستول انگلیس به اتهام تهیه پورنوگرافی کودکان و تهیه فیلم‌ها و عکس‌هایی از صحنه‌های مستهجن به زندان افتاد.

«جاناتان توماسن گلوور» ۵۳ ساله که ۱۶ سال در مدرسه‌ای شبانه‌روزی فعالیت می‌کرد در حالی که رابطه نزدیکی با دانش‌آموزان نوجوان ۱۷-۱۶ ساله دختر و پسر برقرار می‌کرد پنهانی به داخل خوابگاهشان وارد می‌شد و در بخش‌های مختلف خانه، حمام، دستشویی، اتاق خواب و سالن پذیرایی آنها دوربین کار می‌گذاشت.

مطالب پیشنهادی:

فروش ابزار مستهجن ویژه آقایان و خانم ها در آبادان

تصویر خالکوبی مستهجن دیوید بکهام در کتاب درسی کشورمان! +عکس

فیلم گفتگوی جنجالی با بازیگر زن فیلم‌های مستهجن که با ترامپ بوده است! / با زیرنویس فارسی

دانش آموز ایرانیِ گرداننده معروفترین سایت غیراخلاقی دستگیر شد!

حرف های ناظم متجاوز دبیرستان پسرانه تهران / من دست به بچه ها نزدم! + ویدیو

به گزارش پلیس بریستول، این پورنوگراف آلمانی در طول این سال‌ها رفتار و حرکات دست‌کم ۱۳۰ دانش‌آموز را در خلوت تنهایی‌شان زیر نظر داشته و از آنها عکس‌های غیراخلاقی گرفته است. مأموران در بازرسی خانه این مرد ۲۵۰۰ ساعت فیلم ویدیویی و ۳۳۰عکس غیراخلاقی پیدا کرده‌اند که متهم به تهیه و ضبط همه آنها اعتراف کرده است. در حال حاضر این معلم شیطان‌صفت با ۲۷ مورد پورنوگرافی از کودکان و ۳۶ مورد نگهداری و تهیه فیلم‌های غیراخلاقی در زندان به سر می‌برد و هنوز مجازات او مشخص نشده است.

دختران و پسران نوجوانی که همگی فریب چرب‌زبانی «گلوور» را خورده و با او ارتباط برقرار کرده بودند پس از افشای رفتار شیطانی معلم شیطان‌صفت علیه او شکایت کرده‌اند و خواهان اعاده حیثیت شده‌‌اند.

مدرسه شبانه روزی بریستول نیز ضمن اخراج این معلم علیه او شکایت کرده‌ است.

منبع
دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *