مرد جوان پس از عقیم شدن توسط همسرش بازیگر فیلم های مستهجن شد! + تصاویر

مرد جوان پس از عقیم شدن توسط همسرش بازیگر فیلم های مستهجن شد! + تصاویر

مرد جوان که به خاطر اقدام وحشتناک زنش عقیم شده بود، بازیگر فیلم های مستهجن شد. کارگردان فیلم های ناجور توانست این مرد را که به خاطر جراحی و عقیم شدن در رسانه ها مشهور شده بود، برای بازی کردن در نقش اول فیلم هایش راضی کند.

 جان وین بابایت، ۴۶ ساله، در ماه مارس ۱۹۹۴ مورد حمله وحشتناکی قرار گرفت. یکشنبه شب بود که همسر سابقش، لورنا، در حالی که خواب بود با چاقو به جانش افتاد و او را عقیم کرد.

این مرد که بلافاصله به بیمارستان انتقال یافت، پس از ۱۰ ساعت جراحی از مرگ نجات یافت اما پزشکان برطرف شدن عقیم ماندن او را شرطی اعلام کردند.

پلیس با شکایت این مرد، زن او را بازداشت کرد. این زن در بازجویی ها گفت که شوهرم به خاطر اینکه مست بود و  به طور وحشیانه ای آن شب به من تجاوز کرد، تصمیم گرفتم تا او را برای همیشه از مرد بودن بیندازم.

این مرد گفت: هنوز هم در مورد حمله با چاقوی آشپزخانه و سطل خون ریخته شده در اتاق خواب خود کابوس می‌بیند. و هرگز آن صحنه وحشتناک را فراموش نخواهد کرد.

مطالب مرتبط:

زنی شوهرش را با چاقوی آشپزخانه عقیم کرد + فیلم و عکس

پدر عصبانی به خاطر درخواست مهریه زنش چاقوی قصابی را زیر گلوی پسر ۹ ساله اش گرفت! + عکس

برادرم با همسرم رابطه پنهانی داشت برای همین او را کشتم!

کارهای غیر اخلاقی پسر نوجوان با مادر و خواهرانش

دیگر مدل مستهجن برای جراحی زیبا به ایران آمد! +عکس

این مرد که هنگام حادثه ۲۴ سال بیشتر  نداشت، گفت: پس از جراحی پزشکان به من گفتند که هرگز نمی توانم مجددا رابطه داشته باشم چون صدمه های من خیلی بد بود.اما این اتفاق نیفتاد و من بهبودی کامل پیدا کرده ام.

مرد جوان پس از عقیم شدن توسط همسرش بازیگر فیلم های مستهجن شد! + تصاویر مرد جوان پس از عقیم شدن توسط همسرش بازیگر فیلم های مستهجن شد! + تصاویر

وی ادامه داد: مشهور شدنم بابت این اقدام زنم باعث شد که کارگردان فیلم های ناجور به سراغم آمد و از من خواست تا در فیلم های او بازی کنم و من که دوست داشتم به نوعی از زن سابقم انتقام بگیرم و او را متوجه کنم که هرگز عقیم نشده ام، بازی در این فیلم ها را پذیرفتم.

لورنا بابیت زنی که جان بابیت را ناقص کرده بود، پس از محاکمه از شوهرش طلاق گرفت و از زمانی که شوهر سابقش اقدام به بازی در فیلم های ناجور کرد نام خود را تغییر داد و با نام لورنا گالو یک سازمان غیر دولتی تاسیس کرد تا بتواند از زنانی که مورد اذیت و آزار قرار گرفته اند، حمایت کند.

جان در حال نوشتن زندگینامه ی خود و یک کتاب است. این کتاب شامل ماجرای حملات وحشیانه به اندام مردانه است که بیش از یک قرن اخیر اتفاق افتاده است.

منبع

 
دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *