برادرم با همسرم رابطه پنهانی داشت برای همین او را کشتم!

برادرم با همسرم رابطه پنهانی داشت برای همین او را کشتم!

برادرم با همسرم رابطه پنهانی داشت برای همین او را کشتم!: مرد میانسال که برادرش را قربانی بدبینی خود کرده بود دیروز در حالی پای میز محاکمه ایستاد که توانست رضایت اولیای دم را جلب کند.

اوایل سال ۹۶ به پلیس غرب تهران خبر رسید درگیری ۲ برادر در یک خانه به خون کشیده شده و برادر کوچک به نام آریا کشته شده است.

پلیس به صحنه جرم رفت و با جنازه آریا که با یک ضربه چاقو کشته شده بود روبرو شد. در آن میان برادر ۴۵ ساله وی به نام آرمان خودش را عامل جنایت معرفی کرد و گفت: برادرم را کشتم چون گمان می کردم با همسرم در ارتباط است.

آرمان به بازسازی صحنه جرم پرداخت و دیروز در حالی در شعبه هشتم دادگاه کیفری یک استان تهران به ریاست قاضی توکلی و با حضور یک مستشار پای میز محاکمه ایستاد که توانست رضایت اولیای دم را جلب کند.

در ابتدای این جلسه پدر قربانی روبروی قضات ایستاد و گفت: من هیچ وقت چیزی از رابطه مشکوک عروس و پسرم کوچکم ندیده و متوجه نشده بودم . اما شایعاتی در زمینه رابطه پنهانی آنها در میان فامیل پیچیده بود. این حرف ها آنقدر در میان فامیل تکرار شده بود که پسر بزرگم به این رابطه مطمئن بود، به همین خاطر هم برادر کوچکش را کشت. ولی من راضی به قصاص پسر بزرگم نیستم و به همین خاطر هم اعلام گذشت کردم.

مطالب پیشنهادی:

خلوت کثیف زن باردار با پسر ۱۵ ساله +عکس

۴ مرد سر جوانی که با همسرانشان رابطه شیطانی داشت را بریدند و بدنش را تکه تکه کردند!! +عکس مقتول و ۴ قاتل

کتاب جدید بیوگرافی بروس لی منتشر شد/ ارتباط پنهانی ستاره کونگ‌فو با زنان معروف لو رفت +تصاویر

ارتباط بی شرمانه زن شوهردار / حسن همسرش را در کمد من پیدا کرد و به شدت او را کتک زد!

وقتی شوهرم وارد خانه شد، پسر جوان را در کمد لباس ها پنهان کردم!
 

سپس آرمان روبه روی قضات ایستاد و گفت: من و همسرم زندگی خوبی داشتیم و صاحب دو فرزند بودیم .اما مدتی بود به رابطه همسرم با برادر کوچکم مشکوک شده بودم. آریا مرد بد اخلاقی بود و با زنان زیادی رابطه داشت. او گاهی اوقات برای همسرم پیامک ارسال می‌کرد و بارها مقابل من با همسرم شوخی کرده بود. به همین خاطر به رابطه آنها مشکوک شده بودم. من حتی مدتی قبل به دادگاه رفتم و علیه همسرم و برادرم شکایت کردم و خواستم تا از فرزندانم آزمایش DNA گرفته شود و با آن که جواب آزمایش منفی بود اما من همچنان به آنها مشکوک بودم.

وی در تشریح جزییات جنایت گفت: آن روز به خانه برادرم رفته بودم تا در این باره با او صحبت کنم اما او با بداخلاقی با من برخورد کرد. من که کنترل اعصابم را از دست داده بودم، با چاقو یک ضربه به او زدم.

وی در حالی که سرش را پایین انداخته بود گفت: من وضع مالی خوبی داشتم و حتی سه خانواده فقیر را نیز تحت پوشش مالی قرار داده بودم. اما این ماجرا باعث شد زندگی ام تباه شود. حالا با توجه به رضایت اولیای دم از قضات دادگاه تقاضای بخشش دارم.

در پایان جلسه هیائت قضایی وارد شور شد تا طبق ماده ۶۱۲ قانون Law مجازات اسلامی برای این متهم حکم صادر کند.

منبع
دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *