5 نکته که باید در پوشیدن لباس برای مصاحبه استخدامی رعایت کنیم!!

۵ نکته که باید در پوشیدن لباس برای مصاحبه استخدامی رعایت کنیم!!

شما وقتی قصد دارید به مصاحبه استخدامی بروید باید بدانید اولین چیزی که به چشم می اید سبک لباس پوشیدن شما است. برای این که شما هم برای رفتن به مصاحبه استخدامی استرس نداشته باشید ما به شما ۷ گزینه پیشنهادی در مورد پوشیدن لباس برای مصاحبه استخدامی را خواهیم گفت؛ با ما همراه شوید.

۵ نکته برای پوشیدن لباس در مصاحبه استخدامی

لباس پوشیدن و ست کردن لباس نباید در زندگی تان جزو مباحث استرس آور برای شما باشد. اما وقتی شما قرار است به مصاحبه کاری بروید، در انتخاب لباس هم ممکن است استرس بگیرید. نمی دانید باید سبک کلاسیک لباس بپوشید تا پیراهن و کراوات بروید؟ بریان یانگ مدیر استخدام یکی از آژانس های کارکنان در نیویورک می گوید، در این سالها سبک لباس پوشیدن برای کسانی که به مصاحبه های استخدامی می ایند کمی بیشتر از کت و کت و شلوار تغییر کرده است.
برای این که شما هم برای رفتن به مصاحبه استخدامی استرس نداشته باشید ما به شما ۷ گزینه پیشنهادی مان را می گوییم. با ما همراه شوید.

۷ قانون طلایی برای ست کردن کفش با لباس

انتخاب پیراهن مناسب برای شرکت در مصاحبه استخدامی

حتما پیراهن مردانه ای که به تن می کنید دکمه بالایی اش را ببندید. این نشانه مرتب بودن شما است. همچنین جنس پیراهن تان باید از نخ پنبه باشد تا از عرق کردن تان در مصاحبه استخدامی جلوگیری کند. همچنین دیگر خصوصیت این جنس پارچه این است  که اگر شما عرق کردید آن را نمایان نمی کند.

انتخاب شلوار مناسب برای شرکت در مصاحبه استخدامی

یک شلوار پارچه ای مردانه از جنس صد در صد پنبه انتخاب کنید. حتما رنگ این شلوار باید از رنگ های خنثی مانند طوسی، دودی و … انتخاب شود.

انتخاب کت مناسب برای شرکت در مصاحبه استخدامی

با انتخاب یک کت پارچه ای مناسب تیپ تان را کامل کنید. نکته مهم در انتخاب کت، رنگ، طرح و نوع پارچه است. بهتر است پارچه کت تان از جنس پشمی نازک، با یک طرح بسیار ساده ( نه چهارخانه درشت یا خیلی ریز و شلوغ ) با رنگ خنثی باشد.

انتخاب کفش مناسب برای شرکت در مصاحبه استخدامی

اگر شما برای رفت به مصاحبه کاری تان بیشتر تمایل به پوشیدن شلوار جین دارید به شما پیشنهاد می کنیم شلوار جین تان را با یک جفت کفش چرم قهوه ای ست کنید.

انتخاب کیف مناسب برای شرکت در مصاحبه استخدامی

اگر شما عادت به حمل کردن کیف دارید، یک کوله پشتی چرمی زیبا می تواند کامل کننده تیپ شما باشد.

انتخاب ساعت مچی مناسب برای شرکت در مصاحبه استخدامی

یک ساعت مچی هوشمند تک رنگ می تواند شما را به یک مرد حرفه ای تبدیل کند.

۱۰ ترفند برای ست کردن جواهرات با لباس‌

انتخاب جوراب مناسب برای شرکت در مصاحبه استخدامی

جوراب آخرین مرحله ست کردن لباس برای مصاحبه کاری است. دقت کنید نباید برای رفتن به مصاحبه های کاری جوراب های طرحدار بپوشید. این جوراب ها شاید برای میهمانی و دورهمی های دوستانه مناسب باشند ولی به هیچ عنوان بریا مصاحبه های کار مناسب نیستند.شما باید از جوراب های ساده با رنگ هایی مانند طوسی روشن و تیره و یا دودی استفاده کنید.

منبع
دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *