شرایط فروش عجیب ایران‌خودرو برای دنا، دانگ‌فنگ و هایما! + جزئیات

شرایط فروش عجیب ایران‌خودرو برای دنا، دانگ‌فنگ و هایما! + جزئیات

مجلس با اعلام ورود به مساله احتکار خودرو توسط خودروسازان این شرکت‌ها را به دستپاچگی انداخته و ایران‌خودرو حتی در یک اقدام عجولانه طرح فروش اعلامی خود را لغو نمود که حواشی زیادی به همراه داشت ولی این شرکت اعلام نموده که به زودی به مناسبت عید فطر طرح فروش متفاوتی ارائه خواهد کرد که اولین طرح ارائه شده آن با جزئیات عجیبی همراه بوده است.

 گروه خودروسازی ایران‌خودرو در اطلاعیه‌ای از جدیدترین شرایط فروش محصولات خود به مناسبت عید سعید فطر رونمایی کرد که این شرایط بیش از آنکه به نفع مصرف کننده باشد، برای این شرکت منافع مالی به همراه خواهد داشت چرا که تنها سه خودرو عرضه شده و برای خودروهای دیگر هیچ شرایطی وجود ندارد!

در این طرح فروش سه خودروی دنا، دانگ فنگ و هایما اس۷ عرضه شده که در کمال تعجب سود مشارکت مطرح شده برای آنها تنها ۱۲ درصد قید شده است و همین مقدار اندک نیز از زمان تکمیل وجه دوم محاسبه می‌شود که قطعا مبلغ ناچیزی خواهد بود!

البته از نکات خوب این بخش‌نامه قطعی بودن قیمت خودروها است که به نوعی جبران سود اندک طرح را انجام می‌دهد ولی با توجه به مدت‌دار بودن تحویل خودروها طبق ضوابط وزارت صنعت می‌بایست سود مشارکت از زمان واریز اولین وجه محاسبه و پرداخت شود.

آخرین قیمت محصولات سایپا در بازار تهران و کارخانه ۲۷ خرداد ۹۷

متقاضیان برای خرید خودروی دنا با کیسه هوای راننده و سرنشین و تریم مشکی (دو رنگ) و یورو۴ می‌بایست مبلغ ۳۷ میلیون و ۶۰۰ هزار تومان به عنوان پیش پرداخت واریز کنند. همچنین در موعد دوم پرداخت نیز می‌بایست ۹ میلیون و ۳۸۹ هزار تومان به حساب گروه خودروسازی ایران‌خودرو واریز شود. موعد تحویل این خودروها از مهر تا اسفند ۹۷ بوده که طبق انتخاب مشتری خواهد بود.

متقاضیان خرید خودروی دانگ‌فنگ اچ‌سی کراس با دنده اتوماتیک با تریم تیره و چهار کیسه هوا و استاندارد آلایندگی یورو ۴ می‌بایست مبلغ ۴۰ میلیون تومان به عنوان پیش پرداخت واریز نمایند. مبلغ ۱۰ میلیون و ۴ هزار تومان! نیز در موعد دوم به حساب این شرکت واریز می‌شود که مشتری بر اساس نیاز خود امکان انتخاب زمان تحویل مهر تا اسفند ۹۷ را خواهد داشت.

متقاضیان خرید خودروی هایما اس۷ توربو با دنده اتوماتیک با کیسه هوای راننده و سرنشین و جانبی و تریم تیره و یورو ۵ می‌بایست مبلغ ۸۳ میلیون و ۶۰۰ هزار تومان به عنوان پیش پرداخت واریز نمایند. در موعد دوم پرداخت نیز می‌بایست ۲۰ میلیون و ۷۱۱ هزار تومان به حساب ایران‌خودرو واریز گردد. موعد تحویل این خودرو نیز همانند دو خودروی قبلی بوده و مشتری امکان انتخاب موعد مهر تا آذرماه را دارد.

شرایط فروش عجیب ایران‌خودرو برای 3 محصول! + جزئیاتنکته جالب‌تر در مورد نحوه پرداخت سود توسط این شرکت عدم تخصیص سود انصراف است که در صورت عدم پرداخت ودیعه دوم صرفا مبلغ پرداختی مشتری به وی بازگردانده می‌شود. این موضوع صراحتا خلاف قوانین وزارت صنعت و سازمان حمایت بوده و ورود نهادهای ذیربط را می‌طلبد.

کارمانیا جدیدترین قیمت BYD S6 را اعلام کرد

در این بخش‌نامه به هر کد ملی یک خودرو اختصاص یافته و امکان صلح و انتقال وجود ندارد. مشتریان برای ثبت سفارش خود می‌توانند به سایت رسمی این شرکت مراجعه کنند.

منبع
دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *