آموزش دو روش آسان برای ترمیم رژ لب شکسته

آموزش دو روش آسان برای ترمیم رژ لب شکسته

شاید برای شما هم اتفاق افتاده باشد که رژ لبِ نو، بر اثر ضربه شکسته شده باشد، این حالت مخصوصا برای کسانی که رنگ رژ لب خود را می‌پسندید، ناخوشایند می‌باشد ولی جای نگرانی نیست روش‌هایی برای ترمیم رژ لب شکسته وجود دارد که با کمک آن‌ها رژ لب شما به حالت اول برمی‌گردد و می‌توانید استفاده کنید. در ادامه این مطلب  دو روش برای ترمیم رژ لب شکسته پیشنهاد می‌کنیم. با ما همراه شوید.

ترمیم رژ لب شکسته

ترمیم رژ لب شکسته

روش اول برای ترمیم رژ لب شکسته با کمک شمع است. برای نرمیم رژ لب شکسته با این روش نیاز به وسایل زیر دارید:

  • شمع یا فندک
  • رژ لب شکسته
  • پنبه یا دستمال کاغذی

روش ترمیم رژ لب

اقدامات لازم برای ترمیم رژلب با استفاده از شمع:

برای ترمیم رژ لب شکسته، ابتدا باید فندک یا شمع را بر یک طرف رژ لب به مدت چند ثانیه نگه دارید تا ذوب شود سپس روی هم بچسبانید و دوباره شمع را روی رژ لب بگیرید تا کاملا بچسبد، سپس کناره‌های رژ لب را تمیز کرده و داخل یخچال بگذارید تا کاملا سفت شود سپس رژ لب خود را مانند روز اول می‌توانید استفاده کنید.

مجموعه شعر درباره لب / تک بیتی های زیبای عاشقانه

برای ترمیم رژلب شکسته

در ادامه روش دوم ترمیم رژ لب را از طریق ویدئو مشاهده می‌کنید:

ویدئو ترمیم رژ لب شکسته

در این ویدئو کاربرد دیگر رژ لب را مشاهده می‌کنید، که علاوه بر ترمیم رژ لب مزایای دیگری هم دارد، یک مزیت این است که داخل یک ظرف سایه چند نوع رنگ، رژ لب خواهید داشت در حالی که نگه داشتن چند رژ لب، جاگیر خواهد بود.

 

همانطور که در ویدئو بالا مشاهده کردید، موقع شکستن رژ می‌توانید در یک ظرف سایه، رژ لب با رنگ‌های مختلف را در کنار هم داشته باشید، اگر یک رژ لب می‌خواهید از ظرف سایه‌های تک رنگ استفاده کنید.

انتخاب رنگ مناسب لاک برای فصل بهار

منبع
دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *