مدل‌های جدید کارت عروسی 2018

مدل‌های جدید کارت عروسی ۲۰۱۸

از گذشته‌های دور رسم است که در زمان ازدواج، دو زوج از کارت‌هایی برای دعوت مهمانان به مراسم عروسی استفاده می‌کنند. این کارت‌ها امروزه تنوع بسیار زیادی یافته و انتخاب‌های مختلفی را  پیش‌روی عروس و داماد‌ها قرار داده‌اند. در این مطلب قصد داریم مدل های کارت عروسی ۲۰۱۸ خارجی را به شما نمایش دهیم که شامل کارت‌های عروسی زیبا و خاص با سبک طراحی خارجی می‌باشد. همراه ما باشید.

مدل های کارت عروسی ۲۰۱۸

مدل های کارت عروسی خارجی

البته باید این نکته را متذکر شویم که سبک طراحی این کارت‌ها با فرهنگ و سبک ایرانی متفاوت است. در خارج از ایران بیشتر سعی می‌شود که برای هر عروس و دامادی کارت عروسی مخصوص طراحی شود که البته هزینه بر نیز است. به همین دلیل هم شما باید در صورت پسند مدل های کارت عروسی خارجی آن‌ها را نسبت به عروسی خودتان شخصی سازی کنید.

کارت عروسی ۲۰۱۸

مدل های کارت عروسی خارجی

برای زیبایی بیشتر کارت عروسی خارجی خود می‌توانید در تزیین آن از گل‌های زینتی نیز استفاده کنید. استفاده از گل طبیعی در کارت عروسی اصلا توصیه نمی‌شود.

مدل کارت عروسی خارجی

مدل های کارت عروسی خارجی

کارت عروسی خلاقانه 

کارت عروسی ساده خارجی

مدل کارت عروسی خارجی ساده

مدل های کارت عروسی خارجی

کارت عروسی شیک خارجی که به صورت سه بعدی طراحی شده است

گالری مدل‌های جدید کارت عروسی چوبی

کارت عروسی شیک خارجی

نکته: نقاشی سه بعدی بر روی کارت عروسی می‌تواند زیباترین ایده برای کارت عروسی باشد و نظر و تحسین همه‌ی مهمانان را جلب کند. هرچه‌قدر این نقاشی متفاوت تر باشد مطمئنا خاص بودن آن نیز بیشتر خواهد شد.

کارت عروسی جدید خارجی

کارت عروسی جذاب و زیبا

برای زیبایی بیشتر کارت عروسی خارجی خود می‌توانید از نمادهای خاص عروس و داماد نیز استفاده کنید. مانند گل، کیک، موزیک، و …

مدل کارت عروسی جدی خارجی

مدل کارت عروسی

مدل های کارت عروسی خارجی

مدل های کارت عروسی خارجی

کارت عروسی جدید خارجی

کارت عروسی جدید خارجی

گالری مدل های کارت عروسی خارجی را مشاهده کردید. امیدواریم بتوانید زیباترین کارت عروسی را برای مراسم و مهمانی خود انتخاب کنید. 

گالری عکس از روز عروسی سلبریتی ها

منبع
دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *