با همسرانشان رابطه شیطانی داشت

۴ مرد سر جوانی که با همسرانشان رابطه شیطانی داشت را بریدند و بدنش را تکه تکه کردند!! +عکس مقتول و ۴ قاتل

مرد کثیفی که با زنان شوهردار رابطه داشت مثل گاو سر بریده شد. پلیس بیرمنگام جسد مرد ۲۸ ساله ای را که به طور مشکوکی کشته شده بود پیدا کردند. سر و بقیه اعضای بدن این مرد مانند انگشتان دست و پایش در حالی که قطع شده بود روی سینه اش قرار داشت.

پس از انتقال جسد به پزشکی قانونی توانستند هویت او را آشکار سازند. این جسد متعلق به گاریندر سینگ ۲۸ ساله بود که به طرز مشکوکی ۴۸ ساعت بود که به خانه اش برنگشته بود.

پزشکی قانونی تعداد ۴۰ جراحت که در بدن و سر او بود تایید کرد و گفت که با چکش و میخ سر و بدن او را سوراخ کردند و با چاقو یا شمشیر بند بند انگشتان و سر او را جدا کردند.

پلیس در پی تحقیقاتی که انجام داد توانست از طریق دوربین مداربسته ۴ مرد ناشناس را در حالی که صورتشان را با کلاه پوشانده بودند تشخیص دهند.

در فیلمی که از دوربین نشان داده می شود گاریندر سلانه سلانه در حال پیاده روی است که ماشین مشکی رنگی کنار او متوقف شد و ۴ مرد با مشت و لگد او را مورد ضرب و شتم قرار دادند و بعد کیفی را از صندوق عقب ماشین به بیرون آوردند و با وسایل هایی مثل ابزار شکنجه او را آزار دادند و کشتند. این اتفاق در ساعت ۲ نیمه شب در حالی که خیابان ها تاریک بود اتفاق افتاد.

مطالب پیشنهادی:

ماجرای دختر ایرانی که سال ها در مدرسه پسرانه درس می خواند!

سوالات شرم آور از يك زن متاهل در كنار شوهرش! + ویدئو

دوست پسر زن بیوه ۲ دختر ۱۴ و ۷ ساله او را برای آزار شیطانی دزدید ! + عکس

زنم با دزد ناموس قرار گذاشته بود و ..! + عکس

مرد رامسری با اسلحه بالای سر زنش و مرد غریبه رفت و ..! +عکس

پلیس ها توانستند از طریق فیلم، در حالی که در صحنه آخر، آن ها کلاهشان را برداشتند، مجرمان را تشخیص و بازداشت کنند.

آن ها پس از دستگیری در بازجویی هایشان گفتند که گاریندر بیشتر اوقات با زنان متاهل رابطه داشت به طوری که زندگی همه را بهم ریخته بود و چهره گاریندر را در حالی که در تخت خواب با زنانشان بوده دیده بودند.

ویشال سوبا( یکی از مجرمین)گفت: من متوجه شده بودم که این اواخر زنم با کس دیگه ای رابطه دارد ولی سعی کردم او را به رفتارهای خودم مشکوک نکنم تا به موقع مچ او را بگیرم، وقتی که همسرم به باشگاه رفته بود با نصب کردن دوربین کوچکی در گوشه اتاق حرف ها و حرکات او را ضبط کردم.

شبی که من به سراغ گاریندر رفتم در حالی بود که چند ساعت قبل او با همسرم در خانه تنها بود و من تمام حرکات ناجورشان را دیده بودم. زمانی که من او را تعقیب کردم متوجه ماشین مشکوکی در خیابان شدم که از پشت،گاریندر را تعقیب می کرد، آن ها وقتی متوجه شدند من هم به دنبال او هستم از من خواستند که همراهشان سوار ماشین بشوم ابتدا ترسیدم که شاید قصد دارند بلایی سر من بیاورند اما وقتی فهمیدم که آن ها هم قربانی گاریندر شده بودند تصمیم گرفتم همکاری کنم.

در طول راه تا جایی که به خیابان خلوت برسیم متوجه شدم که همسران آن ها هم با این مرد خبیث رابطه دارند و زمان طولانی در حال با هم نقشه کشیدن برای قتل او بودند. هنگامی که به من برنامه‌شان را توضیح دادند و من استقبال کردم زمانی بود که گاریندر تنها در خیابان بود و ما خیلی ناگهانی به او حمله کردیم و وقتی یاد تک تک حرکات او با همسرانمان می افتادیم او را بیشتر زجرکش می کردیم تا بمیرد.

آیا زنده بودن الویس پریسلی حقیقت دارد؟ سلطان راک اندرول با عنوان کشیش می خواند!!+ویدیو و تصاویر

پلیس پس از ثبت اظهارات، آن ها را برای حکم قضایی به دادگاه فرستاد.

دادگاه آن ها به زودی اعلام خواهد شد.

با همسرانشان رابطه شیطانی داشت با همسرانشان رابطه شیطانی داشت با همسرانشان رابطه شیطانی داشت با همسرانشان رابطه شیطانی داشت با همسرانشان رابطه شیطانی داشت

منبع
دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *