جدیدترین شرایط فروش مشارکتی نقد و اقساط محصولات رنو اعلام شد

جدیدترین شرایط فروش مشارکتی نقد و اقساط محصولات رنو اعلام شد

بازار خودروهای خارجی این روزها شاهد تلاطم عجیبی است که یک بخش از این تلاطم حاصل عدم عرضه طرح‌های متنوع فروش و پیش فروش محصولات توسط واردکنندگان رسمی محصولات مختلف است ولی اندک شرکت‌های معتبر واردکننده خودروهای خارجی اقدام به ارایه طرح‌های متنوع فروش کرده‌اند. در همین راستا نگین خودرو نماینده رسمی محصولات رنو در ایران در اطلاعیه‌ای از شرایط فروش مشارکتی محصولاتش رونمایی کرد.

 نگین خودرو نماینده رسمی محصولات رنو در کشورمان جدیدترین اطلاعیه فروش مشارکتی خود را اعلام کرده و متقاضیان می‌توانند با مراجعه به نمایندگی‌های این شرکت سفارش خود را ثبت کنند. از شرایط قابل قبول این طرح فروش واریز سود ۱۹ درصدی به پرداختی مشتریان است.

جدیدترین قیمت محصولات کرمان موتور اعلام شد /خرداد ۹۷

مشتریان و متقاضیان خرید محصولات رنو در این طرح فروش، پرداختی‌های خود را به صورت مرحله‌ای انجام می‌دهند و و الباقی وجه را با صدور دعوتنامه به حساب شرکت واریز می‌کنند. همچنین نگین خودرو به آن دسته از مشتریانی که نقدینگی لازم برای تکمیل وجه خودرو را نداشته باشند، تسهیلات ویژه ارائه می‌نماید.

همچنین آن دسته از مشتریانی که قصد پرداخت نقدی الباقی وجه خودرو را داشته باشند، از تخفیف ویژه نگین خودرو بهره‌مند می‌شوند. سود انصراف از خرید این خودروها نیز دو درصد پایین‌تر از نرخ سود مشارکت بوده و تمام هزینه‌های تسویه اعتباری برعهده مشتری خواهد بود.

شرایط فروش مشارکتی نقد و اقساط رنو کولئوس ۲۰۱۸

این خودرو در سه موعد تحویل مختلف ۱۲۰ روز کاری، ۱۵۰ روز کاری و ۱۸۰ روز کاری به مشتریان عرضه می‌شود. پیش پرداخت لازم برای هر کدام به ترتیب ۱۲۰ میلیون، ۱۰۰ میلیون و ۹۰ میلیون تومان تعیین شده است. مراحل بعدی پرداخت نیز از ۳۰ تا ۱۲۰ روز بوده و مشتری می‌بایست در موعد مشخص شده نسبت به پرداخت وجوه اقدام نماید. مشتریانی که الباقی وجه خودرو را که در زمان صدور دعوت‌نامه مشخص می‌گردد، نقدا پرداخت نمایند از تخفیف ۴ میلیون تومانی این شرکت بهره‌مند می‌شوند.

مطلب مرتبطکارمانیا جدیدترین قیمت BYD S6 را اعلام کرد

شرایط فروش مشارکتی نقد و اقساط رنو تلیسمان ۲۰۱۸

رنو تلیسمان ۲۰۱۸ پرفروش‌ترین سدان خارجی کشور در سال ۹۶ همانند دیگر محصول پرطرفدار رنو به فروش می‌رسد. این خودرو در سه موعد تحویل ۱۲۰ روز کاری، ۱۵۰ روز کاری و ۱۸۰ روز کاری به مشتریان فروخته می‌شود. مشتری برای ثبت نام در این طرح فروش می‌بایست به ترتیب ۱۱۰ میلیون، ۱۰۰ میلیون و ۹۰ میلیون تومان برای موعد تحویل مورد نظر خود پرداخت نمایند.

الباقی وجه مورد نیاز برای تکمیل وجه پیش پرداخت در مراحل مختلف ۳۰ تا ۱۲۰ روز از مشتری دریافت می‌گردد. مشتریان خرید این خودرو می‌توانند از تسهیلات نگین خودرو برای تکمیل وجه در زمان صدور دعوت‌نامه استفاده کنند. همچنین نگین خودرو تخفیف ۴ میلیون تومانی برای آن دسته از مشتریانی که تکمیل وجه خود را نقدی انجام می‌دهند در نظر گرفته است.

محصولات رنوشرایط فروش مشارکتی نقد و اقساط رنو داستر ۲۰۱۸

نگین خودرو برای داستر ۲۰۱۸ شرایط مفصل‌تری در نظر گرفته است: مشتریان می‌توانند در ۲ موعد و ۴ نوع پیش پرداخت مختلف اقدام به ثبت سفارش نمایند. موعد تحویل در نظر گرفته شده برای این خودرو ۹۰ و ۱۲۰ روز کاری بوده و مشتریان می‌توانند ۴۰ تا ۶۰ میلیون تومان از شرایط این طرح استفاده کنند.

پرداخت‌های بعدی تا زمان تحویل نیز تا ۹۰ روز کاری به صورت چک از مشتری دریافت می‌گردد و مبلغ مورد نیاز برای تکمیل وجه خودرو در زمان صدور دعوتنامه مشخص می‌گردد. مشتریان می‌توانند برای پرداخت این مبلغ از دو روش نقدی و اعتباری بهره‌مند شوند.

ایران‌خودرو شرایط فروش فوری ویژه عید سعید فطر ۹۷ اعلام شد

مشتریانی که قصد پرداخت نقدی داشته باشند از تخفیف ویژه ۳ میلیون تومانی این شرکت بهره‌مند می‌شوند. سود مشارکت در نظر گرفته شده برای این خودرو ۱۶ و ۱۸ درصد است و سود انصراف نیز ۱۴ و ۱۶ درصد قید شده است.

منبع
دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *