شهاب می خواست از ارتباط شوم با زنم باخبر شوم!

شهاب می خواست از ارتباط شوم با زنم باخبر شوم!

شهاب خیلی بی حیا بود، او دوست داشت از ارتباط شوم با زنم باخبر شوم! جسد شهاب که به گفته قاتل به همسرش تجاوز کرده بود هرگز پیدا نشد. این معما وارد سال دهم شده است.

به  گزارش پرونده ؛ ایزد، تیر ۸۷ مرتکب قتل مرد ۴۸ ساله‌ای شد که از دوستانش بود، او در بازجویی‌ها به جرمش اقرار کرده و مدعی شده است به خاطر رابطه‌ای که بین مقتول و همسرش برقرار شده بود، دست به قتل او زده است.

هرچند تلاش‌های پلیس برای کشف جسد شهاب ناکام مانده، اما قرائنی در پرونده وجود دارد که نشان می‌دهد ایزد مرتکب قتل شده است.

 ایزد گفت: شهاب از دوستانم بود که خانواده‌اش در آمریکا زندگی کردند. من به او اعتماد داشتم و او را به خانه‌ام راه می‌دادم تا این که یک روز همسرم من را از ماجرای هولناکی باخبر کرد.

مطالب پیشنهادی:

وقتی از سرکار به خانه آمدم زنم را با مرد غریبه دیدم / زن خائن می خواهد با مرد مورد علاقه اش ازدواج کند! +عکس

زنم با دزد ناموس قرار گذاشته بود و ..! + عکس

آزار شیطانی دختر جوان و یک زن شوهردار در بزرگراه آزادگان + عکس

پس از یک سال ارتباط شیطانی با فاطمه او گفت که شوهر دارد! / با دوستانم وارد اتاق خواب شدیم و ..! + عکس

تهیه فیلم از قتل انگیزه اصلی عاملان قتل وحشتناک صادق برمکی / ماجرای دارک وب چه بود؟ + فیلم و عکس

همسرم برایم تعریف کرد که به دیدن خواهر شهاب رفته بود که آنجا شهاب دور از چشمان خواهرش که برای انجام کاری خانه را ترک کرده بود، به زور به او تعرض کرده است. وقتی از این ماجرا با خبر شدم، نمی‌دانستم باید چه کنم. اول تصمیم به شکایت گرفتم، اما چیزی نمی‌توانست باعث شود حیثیت همسرم برگردد. سر این موضوع با شهاب دعوا کردم. روز قتل در کارگاه مشغول کار بودم که شهاب وارد شد. کادویی به من داد و خواست آن را به همسرم بدهم. کادو را باز کردم. داخلش ادکلن بود. یاد رفتاری افتادم که شهاب با همسرم کرده بود. دست به تبر شدم و او را به سزای رفتارش رساندم. جنازه را به جاده شمشک بردم و در محل تخلیه زباله‌ها رها کردم. من بعد از بازداشت به پلیس، محل رها کردن جنازه را نشان دادم، اما نمی‌دانم چه بر سر آن آمده و چرا تاکنون پیدا نشده است.

من از کاری که کرده‌ام پشیمان نیستم. شهاب مستحق مرگ بود و به سزای رفتارش رسید.

 ایزد  به قصاص محکوم شد با اعتراض ایزد به مجازاتش، پرونده به شعبه ۳۲ دیوان عالی کشور فرستاده شد که قضات دیوان عالی کشور آن را تائید کردند.

منبع
دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *