اقدام شوم پسر قمارباز با زن جوان تهرانی به خاطر باخت سنگین

اقدام شوم پسر قمارباز با زن جوان تهرانی به خاطر باخت سنگین

پسر قمارباز که با خودرو سرقتی، عابران را به دام می انداخت و اموال آنها را می دزدید دیروز پای میز محاکمه ایستاد.

اوایل تابستان سال ۹۵ یک زن جوان به کلانتری یافت آباد رفت و از راننده یک خودرو ۲۰۶ شکایت کرد. وی گفت: دیروز از محل کارم به خانه بر می گشتم که سوار یک خودرو ۲۰۶ شدم. راننده اما پس از طی کردن مسافتی من را تهدید به مرگ کرد. او با فحش و ناسزا گوشی موبایل و اموال داخل کیفم را گرفت و مرا از ماشین بیرون انداخت.

بیشتر بخوانید:

۲ بار تجاوز پسر ۱۱ ساله انگلیسی به خواهر ۹ ساله اش / خبر تکاندهنده

خیانت نوعروس بی حیا که با دوست شوهرش روی هم ریخت !

وقتی شوهرم وارد خانه شد، پسر جوان را در کمد لباس ها پنهان کردم!

آرزویی که همانند لاله و لادن ایرانی زیر خاک دفن شد!! +تصاویر

مرد بی حیای همسایه دوربین مخفی در حمام دختر دانشجو کار گذاشت!!

به دنبال این شکایت پلیس به ردیابی خودروی موردنظر پرداخت اما دریافت این خودرو سرقتی است و ساعتی قبل از وقوع این جرم از یکی از خیابان ها در شرق تهران دزدیده شده است. پلیس از طریق ردیابی گوشی موبایل زن جوان توانست رد یک متهم سابقه دار به نام محمد ۲۲ را پیدا کند. متهم ۲۲ ساله که قبلا به پنج سال زندان به خاطر سرقت محکوم شده بود پس از دستگیری به جرمش اعتراف کرد و گفت: با خودرو سرقتی در خیابانها پرسه می زدم. سپس عابران را به عنوان مسافر سوار ماشین می کردم و با تهدید اموالشان را می دزدیدم تا بتوانم بدهی هایی را که در قمار باخته ام به دوستانم بپردازم.

ولی دیروز در شعبه پنجم دادگاه کیفری یک استان تهران از خود دفاع کرد و جرمش را گردن گرفت. وی همچنین به چندین فقره سرقت از عابران در محدوده خیابان جنت آباد نیز اعتراف کرد. هیات قضایی در پایان جلسه وارد شور شد تا رای صادر کند.

منبع
دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *